SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

İyi sürücüye iyi fiyat

Bu haber 24 Kasım 2015 - 11:59 'de eklendi.

Sürücüye göre sigorta fiyat belirleme uygulaması vatandaştan tam not alıyor. Sık kaza yapan ile kaza yapmayanları birbirinden ayrı tutan sigorta şirketleri bu uygulama ile tam not alıyor.

TORBALI’DA 10 yıldır hizmet veren Akkaya Sigorta sahibi Dilek Özkaya, Tepeköy Mahallesi, 4507 sokak numara 3, daire 2’deki yerinde Torbalı halkına hizmet vermeye devam ediyor. Sigorta sektöründe olmayı seven güleryüzlü mizahı ile Dilek Özkaya, Torbalı halkını araç sigortalarında kişiye özel fiyatlar olduğunu ve bu uygulamanın vatandaşı da memnun ettiğini söyledi.

KAZA YAPANLA YAPMAYAN FARKLI

 UYGULANAN sistemde sürekli kaza yapan ya da trafik cezası alan sürücüler ile daha dikkatli olan sürücüler sigorta yaptırırken bu durum fiyatlara yansıyor. Yaş ve kullanış şekli baz alınarak sigorta fiyatları kişiye özel olarak belirleniyor. Akkaya Sigorta İşletmecisi Dilek Özkaya, “Bildiğiniz gibi son dönemlerde zaten sigorta primlerinde yüzde yüze yakın artış yaşandı. Acentelerde bu artışlardan vatandaşın minimum seviyede etkilenmesi için iyi sürücüye daha uygun fiyat belirliyor. Şuan araç sigortaları fiyatlarında bir düşüş yaşanmayacak. Aslında düşüş olsa hem biz sigortacılar için hem de sigorta yaptırmak isteyenler için iyi olurdu” dedi.

HERKES SİGORTA YAPTIRABİLİR

 SİGORTA yaptırmak isteyenlere bir de güvenilir şirketleri tercih edin uyarısı yapan Özkaya, “Mutlaka ve mutlaka bildiğiniz güvendiğiniz şirketlere sigorta yaptırın.  Sigorta yaptırmak isteyen kişi veya kişilerin öncelikle doğru firma ile çalışmaya dikkat etmeli aldıkları talimatları mutlaka bilmelidir. Sigorta ettiren ile acenteler arasında güven bağı oluşmalı.” ifadesinde bulunan Dilek Özkaya “İnsanların sigorta yaptırmaları onların menfaatine olacaktır. Özellikle trafik sigortaları çünkü onlar zorunludur” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.