SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın

Bu haber 20 Ekim 2015 - 8:44 'de eklendi.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Selçuk, Torbalı, Menderes ve Gaziemir ilçelerinde seçmenle bir araya geldi. 

1 Kasım’a sayılı günler kala vatandaşlarla buluşmalarına aralıksız devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, bir günde dört ilçe gezerek saha çalışmalarını sürdürdü. Güne Torbalı Ahmetli Mahallesi’ndeki temaslarıyla başlayan, ardından Menderes’e hareket eden Mahmut Atilla Kaya, teşkilat mensuplarıyla seçim çalışmalarının değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi. Burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin politikalarının temeline insanı esas alan bir anlayışı koyduğunu ifade eden Kaya, Türkiye’de yaşayan herkesin huzur ve mutluluğu için çalıştıklarını söyledi. Devletin vatandaşların emrinde olduğunu hatırlatan Kaya, “Bizim için insanlarımızın huzuru ve mutluluğu her şeyden önemli. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefesinden hareketle partimiz, bütün politikalarının merkezine bireyi koymuştur. Başta düşünce, ifade, inanç, eğitim, örgütlenme ve teşebbüs özgürlükleri olmak üzere bütün sivil ve siyasi özgürlükleri, çoğulculuğun, barış ve uzlaşmanın temel şartı olarak görmekteyiz. Tüm bu özgürlükler Türkiye’yi herkes için yarınlarından emin olacakları büyük bir umut haline getirmenin de olmazsa olmaz şartlarıdır. AK Parti, din, dil, mezhep, bölge, etnik köken ve cinsiyet farkı gözetmeksizin bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını birinci sınıf vatandaş olarak görür ve kucaklar. Bizim demokratik anlayışımızda farklılıkların birbirine dönüşme mecburiyeti yoktur. Tarihi tecrübemizden süzülerek gelen farklı olanların bir arada barış içinde yaşama kültürü de bundan başka bir şey değildir” şeklinde konuştu.

Milletimizin desteğiyle yürüyoruz

Menderes’te parti teşkilatıyla istişarelerin ardından Develi, Çileme, Ataköy ve Tekeli mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen, esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiren AK Partili Mahmut Atilla Kaya, ardından bir dizi program için Gaziemir’e geçti. Gaziemir’deki temaslarını tamamladıktan sonra gece geç saatlerde Selçuk’a geçen Kaya, burada ev ziyaretleri yaptı. Türkiye’de istikrarın, yatırımların, birlik ve bütünlüğün devamı için 1 Kasım’ı işaret eden Kaya, “Günlerdir sahadayız, vatandaşlarımızla birebir iletişim halindeyiz. Gördüğümüz ilgi, alaka, ve aldığımız destek yürüdüğümüz yolda daha azimli, kararlı yürümemize neden oluyor. Partimizin insan odaklı yaklaşımı merkezine alarak gerçekleştirdiği çalışmalar, seçim beyannamesi, vatandaşlarımıza olan taahhütleri toplumun her kesiminde büyük bir heyecan yaratmış durumda. Milletimizin büyük bir çoğunluğu bir an evvel yeniden AK Parti deyip, istikrarın sürmesini istiyor. İnşallah milletimizin desteği ve bizlere olan teveccühü sandıklara da yansıyacak” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.