SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

İlişkiye girdiği kadının bağırsaklarını çıkardı!

Bu haber 22 Eylül 2015 - 13:45 'de eklendi.

ABD’de, bir adam sevgilisiyle ilişkiye girerken kadının eski kocasının ismini söylemesi sonrası sinir krizi geçirdi. Kendine hakim olamayan adam, kadının bağırsaklarını çıkardı.

ABD’de, Fidel Lopez adındaki adam sevgilisiyle ilişkiye girerken kadının eski kocasının ismini söylemesi sonrası sinir krizi geçirdi. Polis, adamın geçirdiği sinir krizi sırasında kayar cam kapıyı kırdığını, duvara attığı yumruklarla delikler açtığını ve dolap kapağını koparıp attığını itiraf ettiğini söyledi. Sinir krizi geçiren adam evi parçaladıktan sonra yerde bilinçsizce yatan 31 yaşındaki Maria Nemeth’e döndü.

SEVGİLİSİNİN BAĞIRSAKLARINI ÇIKARDI

Çeşitli objelerle kadını sakatlamaya çalışan adam daha sonra elleriyle kadının bağırsaklarını çıkardı. Gece 3 buçukta polis arayan adam, cesedi banyoya taşıdığını ve hayata döndürmek için yüzüne su serptiğini söyledi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri Lopez’i kadının bir kan havuzu içinde yatan çıplak cesedi üzerinde ağlarken buldular.

Polisin yaptığı sorgulamada Lopez, Nemeth ile birlikte tekila içtiklerini ve ilişkiye girdiklerini anlattı. Lopez polise, Nemeth’in kendisinin içine bir bira şişesi sokmasını istediğini, daha sonra banyoya kusmaya gittiğini ve nefes alamadığını bunun üzerine kendisinin polisi aradığını söyledi.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Daha sonra ifadesini değiştiren Lopez, ilişki sırasında Nemeth eski kocasının ismini söyleyince sinirlendiğini, kadına saldırdığını, kadının cinsel organına yabancı objeler soktuğunu ve korkunç cinayeti gerçekleştirdiğini itiraf etti. Cinayetten tutuklanan Lopez, hapse atıldı.

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.