SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

İki muhtarlığa Torbalı Belediyesi’nden hizmet binası

Bu haber 05 Ağustos 2015 - 10:16 'de eklendi.

Torbalı’da bulunan 2 mahalle muhtarlığına prefabrikten hizmet binası yapıldı.

İlçedeki Alpkent Mahallesi ve Torbalı Mahalle Muhtarlıklarının kullanabilmesi için yapımı devam eden binalar kısa süre içinde tamamlanacak.

13 bin civarında nüfuslu Alpkent Mahalle Muhtarlığı’nın özel mülkiyet üzerinde bulunması ve mülk sahibinin arsayı satacak olması nedeniyle mevcut binanın 80 metre ilerisinde belediyeye ait arsa üzerine prefabrik bina yapıldı. Alpkent Muhtarlığı ile Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa kullanacağı binanın yapımı tamamlanmak üzere.

18 bin 500 civarında nüfuslu Torbalı Mahalle Muhtarlık binasının mevcut yerine meydan yapılacak olması nedeniyle, Aydın Sezer Düğün Salonu karşısında bulunan arsa üzerine muhtarlık hizmet binası yapıldı. İçinde mutfak ve tuvaletin de bulunduğu binada ayrıca PTT acentesi de hizmet verecek.

Yapımı büyük ölçüde tamamlanan binalarda muhtarlıklar önümüzdeki Ağustos ayı içinde hizmet vermeye başlayacaklar. Torbalı Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuran ve Alpkent Mahalle Muhtarı Hüseyin Aktaş, desteğinden dolayı Torbalı Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.