SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

İBB hizmet binası açılıyor

Bu haber 26 Kasım 2015 - 11:56 'de eklendi.

Eksiklerinin en kısa sürede tamamlanarak İBB Torbalı Hizmet Koordinatörlüğü’nün bir an önce açılacak

İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize açılmak istenen hizmet koordinatörlüğü binası kesinlik kazandı. Mahkeme kararı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne devredilen binanın Torbalı hizmet binası olacağına yönelik asılan yazının ardından önceki gün resmi tabela asıldı. Önceki gün binada incelemelerde bulunan İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkileri çalışmaları hızlandırdı. Binadaki eksikliklerin en kısa sürede tamamlanarak İBB Torbalı Hizmet Koordinatörlüğü’nün bir an önce açılacağı öğrenildi.

YAKINDA AÇILACAK

 DAHA önce, İl Özel İdare’nin kapatılmasıyla Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredilen söz konusu bina Rehberlik ve Araştırma binası yapılmak istenmişti. Ancak RAM’ın onay alamaması ve binanın, mahkeme kararı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne geçmesi, planları değiştirdi. Torbalı halkına daha hızlı ve daha iyi hizmet vermek isteyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, açtığı hizmet binası ile Torbalı’ların sorunlarını yerinde çözmek için uğraşacak.

TORBALI HALKINA KOLAYLIK SAĞLAYACAK

 İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından Torbalı’ya açılacak olan hizmet binası ile Torbalı halkının İBB hizmetlerinden daha hızlı ve daha iyi yararlanması sağlanacak. Vatandaşlar sorunlarını İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne aktarmak için yada talepte bulunmak için İzmir’e gitmekten kurtulacaklar. Hizmet koordinatörlüğü binası İBB ile Torbalı arasında köprü vazifesi görecek.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.