SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hortuna Emlak yeni yerinde hizmete başladı

Bu haber 07 Aralık 2015 - 7:50 'de eklendi.

Torbalı’da uzun yıllardır hizmet veren Hortuna Emlak, Cumhuriyet Caddesi üzerine taşındı. İşletmeci Mehmet Çelikok, “Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeni yerimizde faaliyetimize başladık. Gayrimenkul konusunda tüm işlemler için herkesi bekliyoruz” dedi.

MEHMET ve Seher Dinç Çelikok çiftinin sahibi oldukları Hortuna Emlak, yeni yerinde hizmet vermeye başladı. 5 yıldır emlak sektöründe faaliyetlerini sürdüren Hortuna Emlak, müşterilerine daha rahat hizmet sunabilmek amacıyla Ertuğrul Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’ne (Körfez Dershanesi karşı sokağı) taşındı. Hortuna Emlak sahibi Mehmet Çelikok, her türlü gayrimenkul alım ve satım işlemlerinde Torbalı halkına kaliteli hizmet sunmayı prensip edindiklerini belirterek, “Müşterilerimize daha rahat ve konforlu bir hizmet verebilmemiz için geniş bir ofise taşınmamız zorunlu hâle gelmişti. Bundan böyle müşterilerimizi daha ferah ve nezih bir ortamda ağırlayacağız” diye konuştu.

‘MÜŞTERİLER GÜVENMENİN HUZURUNU YAŞIYORLAR’

SEHER Dinç Çelikok ise, sektörde uzun yıllardır faaliyet gösterdiklerini hatırlatarak, “Sektör tecrübemizle artık yeni ve modern ofisimizde halkımızın hizmetinde olacağız” dedi. Emlakçılıkta güvenin, sevginin ve saygının baş aktör olduğunu söyleyen Seher Dinç Çelikok, “Torbalı’da emlak sektörünün her geçen gün artması ile sektörde kendini yenileme çalışmalarını hızlandırdı. Artık, müşteriler sektörde, bizim gibi kendini kanıtlamış firmalar ile çalışmanın, kafalarında düşünce olmadan güvenmenin huzurunu yaşıyorlar” dedi.

‘HALKIMIZI YENİ İŞYERİMİZE BEKLİYORUZ’

ÇELİKOK, sözlerini şöyle sonlandırdı; “Torbalı ve çevre bölgesinde emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapıyoruz. Bölgeyi iyi tanıyoruz. Müşterilerimize tabiri ile ‘nokta atış’ yaptırıyoruz ve vesile oluyoruz. Biz ve ekip arkadaşlarımız ile yeni yerimizde bölge halkına 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu vesileyle tüm halkımızı yeni işyerimize bekliyoruz.”

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.