SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hırsızların korkulu rüyası

Bu haber 27 Kasım 2015 - 11:41 'de eklendi.

1998 yılından beri kalite ve markayı ön plana çıkararak hizmet veren Ay-Ka Çelik Kapı firması 3. Şubesini Torbalı’da açtı. Kısa sürede Torbalı’da en çok tercih edilen firmalar arasında yer almayı başardı

TORBALI’DA 1 ay önce faaliyete başlayan Ay-Ka Çelik Kapı kısa süre de en çok tercih edilen firma arasına girmeyi başardı. Torbalı’da 3. Şubesini Serdar Genç Caddesi Tepeköy Mahallesi İş Bankası yanında hizmete açan Ay-Ka Çelik Kapı satışa sundukları kapıları kendileri üretiyor. Hem toptan hem de perakende hizmet veren Ay-KaÇelik Kapı Torbalı’daki İnşaat firmaları ile de çalışıyor. Ürün çeşitliliğini arttırdıklarını bu sayede daha geniş kitlelere ulaşmayı başardıklarını söyleyen Anıl Karakuş, “Torbalı’nın markası olacağız. Çelik kapı sektörü her geçen gün büyüyen bir hizmet alanı. Yeni ürünler ile evlerin güvenliği emin ellerde. Tamamen camdan yapılmış olan ve kursun geçirmeyen cam çelik kapılar son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Ürettiğimiz ve bayiliklerimizde satışa sunduğumuz kapılar ile hırsızların korkulu rüyası haline geldik” dedi.

 ‘ALANINDA DENEYİMLİ PERSONELLER İLE HİZMET VERİYOR’

 ÇELİK kapı alırken vatandaşlara uyarılarda bulunan firma sahibi Anıl Karakuş, “Çelik kapı alırken dikkat edin. Merdiven altı kötü imalatı olan ve bilinmeyen markalara güvenmeyin. Tanıdığınız ve bildiğiniz yerlerden almanızı tavsiye ederim. 1998 yılından beri İzmir’de hizmet veriyoruz. Torbalı’dan gelen yoğun talepler üzerine 3. Şubemizi buraya açma kararı aldık. Bornova, Buca ve Torbalı olmak üzere 3 şube ile hizmet veriyoruz. Alanında deneyimle ve uzman bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kapılarımızın garantisi biziz. Müşteri potansiyelimiz bir hayli fazla. Hedefimiz, daha iyi seviyelere ulaşmak. Bunun içinde sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Ürün çeşitliliğimizi de bir yandan arttırıyoruz” diye konuştu.

BU KAPILAR GÜVENLİĞE AÇILIR

 1998 yılından beri kalite ve markayı ön plana çıkararak hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen Anıl Karakuş, “Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi başardık. İyi bir çelik kapıda olması gereken birçok özellik var. Bunlar kısaca şöyle, iyi bir çelik kapının evinize sadece güvenlik değil, ayni zamanda estetik, değer ve prestij katacağını, evde ilk görünen yerin çelik kapı, çelik kapınızın görünümünündü sizin kişiliğinizi yansıttığını unutmayalım. Gerçek bir çelik kapının size sunacağı güveni yasamak istiyorsanız, çelik kapınızı uzun yıllardır bu isle uğrasan, kurumsal bir yapılanmaya sahip imalatçı firmalardan veya bu firmaların bayilerinden almanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca kapılarda sac kalınlığı önemli olduğu gibi sac yoğunluğu da güçlü olmalıdır. Anahtarın girdiği bölgenin erişilmezliği sağlanmalı, kapılarda merkezi kilit ve kancalı kilit sistemi kullanılarak güvenlik yönünden kapıyı tamamlamalıdır. Bu yüzden kapılarımıza güveniyoruz. Kapılarımız güvenliğe açılır. Bu kapılar eskiden olduğu gibi kartla falan açılmıyor” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.