SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hırsızlar Karakuyu’ya dadandı

Bu haber 09 Aralık 2015 - 9:15 'de eklendi.

TORBALI’NIN Karakuyu Mahallesi’nde son 3 haftada yaşanan hırsızlık olayları vatandaşı tedirgin etti. 3 haftada 3 kişinin evine giren hırsızlar, maddi değeri olan eşyaları alıp kayıplara karıştı. Son olay, Namık Zeybeker isimli vatandaşın başına geldi. Gazi Mustafa Kemal Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde evine gece saat 04.00 sıralarında giren hırsızlar, evin alt katındaki deposunda bulunan 2 adet zeytin silkme makinesini çaldı. Zeytin bidonlarını da geldikleri araca yükleyecekleri sırada, ev sahibinin uyanmasıyla hırsızlar kayıplara karıştı.

KİLİDİ KIRARAK İÇERİ GİRMİŞLER

OLAYI anlatan Namık Zeybeker, “Sabah 04.00 sıralarında gürültüye uyandım. Alt kata inerken otomatik lamba yandı ve beni fark eden 3 hırsız, araçla hızla uzaklaştı. Deponun kilidini kırarak içeri girmişler ve maddi değeri tanesi 2 bin 500 lira olan zeytin silkme makinelerini almışlar. Zeytinyağı bidonlarını da kapıya kadar sürüklemişler. Uyanmasam onları da çalacaklardı. En kısa zamanda hırsızların yakalanmasını ümit ediyorum” dedi.

JANDARMA HIRSIZLARI ARIYOR

5 BİN lira zararı oluşan Zeybeker’in başına gelen olay, son zamanlarda Karakuyu’da meydana gelen ilk olay değil. Aynı şahıslar olduğu tahmin edilen şahıslar Karakuyu’lu bir şahsın evinden 150 litre zeytinyağını çaldıkları, bir başka evden ise maddi değeri olan eşya çaldıkları belirtildi. Eldiven kullanan şahısların tespit edilmesi için Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler çalışma başlattı. Karakuyu’lu vatandaşlar ise durumdan oldukça tedirgin ve hırsızların bir an önce yakalanmasını bekliyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.