SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hem satıyor, hem pişiriyor

Bu haber 11 Aralık 2015 - 15:00 'de eklendi.

Ağalar Caddesi’ne taşınan Kasap Amca, bir ilke imza attı. Et satışının yanı sıra, et pişiriciliği ve ızgara çeşitleri servisi de yapılıyor. İşletme, uygun ve taze et satışıyla da beğeni topluyor.

 60 YILDIR kasaplık yapan Yılmaz Ailesi’nden İbrahim Yılmaz, 5 yıl önce geldiği Torbalı’da baba mesleğini icra ediyor. Atatürk Mahallesi’ndeki kasap dükkanını ilçe merkezine taşıyan ve bu sayede daha geniş kitlelere ulaşan İbrahim Yılmaz, Kasap Amca ile bir ilke de imza attı. Yaklaşık 100 metrekarelik alanda faaliyet gösteren Kasap Amca, et satışının yanı sıra et mangal hizmetini de sunuyor. İsteyen eti pişirip orada yiyor, isteyen ise evine götürüyor. Müşterilerin istedikleri taze taze aldığını dile getiren Yılmaz, fiyatlarında piyasa göre çok uygun olduğunu belirtti.

3 NESİL KASAPLIK 

1950’Lİ yıllarda Ankara Polatlı’da kasaplık yapan babasının yanında mesleğe başlayan 55 yaşındaki İbrahim Yılmaz, 45 yıldır bu mesleğin içerisinde. Çocukları da kendisi gibi kasap olan ve 3 nesildir bu mesleği sürdüren Yılmaz’ın yolu 5 yıl önce Torbalı’ya kesişti. Baba mesleğini burada da icra etmek için kolları sıvayan başarılı kasap, Atatürk Mahallesi’nde kasap dükkanı açtı. Yıllarca burada et satışı yapan Yılmaz, geçtiğimiz aylarda Tepeköy Mahallesi Ağalar Caddesi üzerine taşındı. Daha geniş kitlelere ulaşmak için bu yatırımı yapan Kasap Amca, bir ilki de gerçekleştirmiş oldu. Rakiplerinden farklı olarak et satışının yanı sıra et pişiriciliği hizmeti de sunan Kasap Amca, isteyene pişirdiği eti paket yapıyor isteyene de anında servis ediyor.

İSTEYEN EVDE, İSTEYEN KASAPTA YİYOR 

ET satışının yanı sıra kilo ile mangallık et de hazırladıklarını dile getiren İbrahim Yılmaz, vatandaşın beğendiği eti alıp taze taze yediğini söyledi. Kuzu ve dana etinin genellikle tercih edildiğini de sözlerine ekleyen Yılmaz, dana kuşbaşı, dana kıyma, dana biftek, dana antrikot, süt kuzu külbastı, kuzu pirzola, süt kuzu but, dana çöp-şiş, kuzu çöp şiş, köfte, sucuk, dana böbrek, dana yürek, kuzu ciğer ve kuzu işkembe satışının yapıldığını söyledi. Ev ve iş yerlerine paket servisi de yaptıklarını belirten İbrahim Yılmaz: “Mekanımız farklılığı ile sektöre hareketlilik getirecektir. Et satışlarımızın yanında hazırladığımız ızgara çeşitlerini de müşteriye anında servis ediyoruz. İsteyen de pişirip evine götürüyor. Et pişiriciliği hizmeti ile bir ilki de gerçekleştirmiş olduk” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.