SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hayırseverden 2 tane akülü sandalye

Bu haber 09 Mart 2015 - 7:36 'de eklendi.

TORBALILI hayırsever Gülnur Özkaplan sosyal medya aracılığı ile Torbalı Engelli ve Engelli Aileleri Derneği’ne iki adet akülü sandalye bağışladı. Bağış kampanyasını sosyal medya üzerinde gördüğünü ve destek olmak istediğini dile getiren Özkaplan, “Yaptığım bu yardım iki engelli kardeşimize umut olacak. Benim bu yaptığım davranış herkese örnek olmasını ümit ediyorum. Torbalı halkı el ele verdiği zaman tüm engeller kalkmış olur” şeklinde açıklamalarda bulundu.

‘KENDİSİ ARTIK BİZİM KARDEŞİMİZDİR’

BAĞIŞTAN dolayı Gülnur Özkaplan’a teşekkür eden Torbalı Engelliler ve Engelli Aileleri Derneği Başkanı Şehmus Gümüştaş, “Keşke herkes Gülnur Hanım gibi duyarlı olabilse. Onun sayesinde iki kardeşimizin akülü sandalyesi oldu. Gülnur Özkaplan, artık derneğimizin üyesidir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra kendisi bizim bir kardeşimizdir” diye konuştu.

‘SEVGİ PAYLAŞIMI, DAYANIŞMA VE DERT ORTAKLIĞI’

GÜMÜŞTAŞ, şöyle devam etti; “Trafik kazaları, ev kazaları, hastalıklar birçok neden her an engelli olmamıza yol açabilir. Sağlık çok önemli, ama kaybettiğinizde de en önemli şey moral. Gülnur Hanım gibi duyarlı vatandaşlarımız çok önemli. Bu sadece bir yardım değil, bir sevgi paylaşımı, dayanışma ve dert ortaklığı.” Akülü tekerlekli sandalyelerin engellilere umut olmasını istediğini belirten Gülnur Özkaplan, “Hepsine Allah’tan sağlık diliyorum, beş arkadaşımızın da araçlarını güzel günlerde kullansınlar” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026