SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hanife, şansını Zuhal Topal’la arayacak

Bu haber 26 Kasım 2015 - 8:03 'de eklendi.

Torbalı’da ikamet eden 21 yaşındaki Hanife Ömrüm Gürdal, talibini ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la programında aramaktan vazgeçti. FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programına katılan Gürdal 10 aydır koca arıyor

Torbalılı Hanife Ömrüm Gürdal, ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” adlı evlendirme programında taliplerini arıyordu. Geçtiğimiz şubat ayında programa katılan Gürdal sempatik tavırları ve güler yüzüyle onlarca kişinin dikkatinin üzerine çekmişti. Programında gözbebeği konumunda olan Gürdal yaklaşık 10 aydır koca adaylarıyla görüşüyordu. 10 ayı aşkın süredir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal, şimdi ekranların yeni fenomeni olan Zuhal Topal’ın programında taliplerini aramaya başladı. Hafta başından bu yana FOX TV’de taliplerini aramaya başlayan Gürdal’a koca adayları gelmeye başladı bile.

10 AYDIR KOCA ARIYOR

21 yaşındaki Hanife Ömrüm Gürdal, evleneceği ve mutlu bir yuva kuracağı eş adayını, Zuhal Topal aracılığıyla aramaya başladı. Yaklaşık 10 ay önce Esra Erol’un programına katılan ardından geçtiğimiz hafta itibariyle bu programdan ayrılan Gürdal şimdi FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında taliplerini bekliyor. Programa katılan ve taliplerini bekleyen genç kız, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi. Anne olmak istediğini ve renkli bir insan olduğunu dile getiren genç kız, son olarak şansını ekranların sevilen ismi, gülen yüzü Zuhal Topal’ın programında aramaya başladı. Onlarca mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan, hasretlere son veren, aşka, sevgiye dair umutları her dem taze tutan Zuhal Topal, çiftlerin mutluluğa yelken açmasına yuvalar kurmaya devam ediyor.

TALİPLERİNİ BEKLİYOR

Samimiyeti, doğallığı ve dürüstlüğüyle, Türkiye’nin en sevilen sunucusu olan Zuhal Topal, hafta içi her gün ülkenin en çok izlenen evlilik programıyla FOX TV ekranlarında yer alıyor. Hafta içi her gün 16.30’da, yeni dekoru ve evlilik yolunda ilk adımlarını atan yepyeni gelin ve damat adaylarıyla, Zuhal Topal yine fırtınalar estiriyor. Birbirinden ilginç, gelin ve damat adaylarının yer aldığı program, her hafta Türkiye’nin de gündemine oturuyor. 10 ay önce Esra Erol’un programına katılan Gürdal, Zuhal Topal’la programına geçtiğimiz pazartesi katıldı. On binlerce kişi arasında başvurusu kabul olan Hanife, onlarca talibine ret cevabı verdi. Taliplerini bekleyen genç kız, bugüne kadar hiç evlenmedi. Rutin bir hayati olduğunu ve anne olmayı çok istediğini belirten Gürdal’ın taliplerini beklediği ifade edildi..

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.