SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

‘Halit Dalgıç Torbalı’nın öz evladıdır’

Bu haber 13 Ekim 2015 - 20:40 'de eklendi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine de devam eden MHP Milletvekili adayı Halit Dalgıç, önceki gün de Torbalı Esnaf Odası’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Dalgıç’ı makamında ağırlayan Oda Başkanı Halil Gülcü, “Halit kardeşimiz Torbalı’nın öz evladıdır, sevilen bir ailenin mensubudur” dedi

 

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Halit Dalgıç, önceki gün Torbalı Esnaf Odası’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Halil Gülcü ve ekibi tarafından oldukça sıcak karşılanan Dalgıç, Torbalı Esnaf Odası yönetimine teşekkür etti. Torbalı halkının Dalgıç’a sahip çıkacağına inandığını belirten Başkan Gülcü, “Halit Dalgıç Torbalı’nın öz evladıdır. Kendisinin MHP gibi güzide bir partiden aday gösterilmesi Torbalılı bir vatandaş olarak beni çok mutlu etti. Ülkemizin ve Torbalı’mızın Halit Dalgıç gibi gençlere ihtiyacı var. İnanıyorum ki bu düşüncelerle Torbalı halkı da sandıkta Halit kardeşimize sahip çıkacaktır” dedi. Başkan Gülcü, geçtiğimiz gün vekil platformu adı altında yapılan toplantıya katılmama nedenini ise şöyle açıkladı; “Sıralamadan önce böyle bir organizasyon tertip edilmiş olsaydı ve 2 vekil adayımız için destek istenseydi daha doğru olurdu. Tek aday izleniminin verilmesi hoş olmadı”

 

“TELAFİ EDECEKLERİNE İNANIYORUM”

 

Oluşturulan vekil platformu tarafından yapılan açıklamayı şık bulmadığını belirten Halit Dalgıç, “Oluşturulan platformda genç bir siyasetçi olarak bizim de adımızın geçmesini tabiiki isterdim, en azından bir tebrik cümlesi ile bahsedilmesi daha şık olurdu”. Esnaf Odası ziyaretinde AVM yasasının yeniden düzenleneceğini de sözlerine ekleyen Dalgıç, “Yeni işyeri açan ve istihdam yaratan esnaflarımız 5 yıl boyunca gelir vergisinden muaf tutulacak. Esnaflarımızın kendi adlarına ödedikleri sigorta primlerinin yarısı devlet tarafından karşılanacak. Esnafımıza geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanıyacağız. Ayrıca askerliğini yapmış ve iş gücüne katılmak isteyen gençlerimize de yarısı hibe olmak üzere 50 Bin liraya kadar girişimcilik kredisi vereceğiz” şeklinde sözlerini tamamladı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.