SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

“Halit Dalgıç Torbalı’nın öz evladıdır”

Bu haber 19 Ekim 2015 - 12:58 'de eklendi.

Günde birden fazla programla seçim çalışmalarını sürdüren MHP Milletvekili adayı Halit Dalgıç, gündüzleri 1.bölgede yer alan ilçeleri ziyaret ederken, akşamları da kahvehane sohbetleri ile destek arıyor

Gündüzleri ilçe ziyaretleri yaparak seçim çalışmalarını sürdüren Torbalılı milletvekili adayı Halit Dalgıç, akşamları da kahvehane toplantıları yaparak değerlendiriyor. Önceki akşam da Torbalı Mahallesi’nde yer alan kahvehaneleri dolaşan Halit Dalgıç, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. Gittiği her yerde büyük ilgi ve destek gören Dalgıç’a bir destek de Torbalı siyasetinin önemli isimlerinden olan Yıldıran Kaplan’dan geldi. Halit Dalgıç’a tüm Torbalı’nın destek vermesi gerektiğini belirten tecrübeli siyasetçi Kaplan, “Halit Dalgıç Torbalı’nın öz evladıdır” dedi.

“TORBALI’YA FAYDALI OLACAKTIR”

Halit Dalgıç’ın Torbalı’nın desteğine ihtiyacı olduğunu belirten Yıldıran Kaplan, “Halit kardeşimiz genç ve pırıl pırıl bir insan. Torbalı’nın yetiştirdiği bu gencimize hepimizin sahip çıkması, destek olması gerekiyor. Kendisini daha yüksek mevkilerde görmek istiyoruz. Halit kardeşimiz seçilmesi durumunda Torbalı’ya çok faydalı olabilecek, yüzü gibi kalbi de tertemiz bir insan. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

“GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Torbalı’nın kendini iyi yetiştirmiş gençleriyle kalkınacağını belirten Yıldıran Kaplan, “Henüz 27 yaşında milletvekili adayı olup Türkiye’nin en önemli siyasi partilerinden biri olan MHP’den milletvekili adayı olmayı başaran, seçilmesi halinde Ankara’da Torbalı’yı temsil edecek Halit Dalgıç ve onun gibi gençlerimize sahip çıkmamız gerekiyor” şeklinde konuştu. Kaplan’a teşekkür eden Halit Dalgıç, “Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Gündüzleri ilçe ziyaretleriyle, akşamları da kahvehane ziyaretleri ile çalışmamızı yapıp destek istiyoruz. Bu akşam da Torbalı Mahallesi’ne geldik, Yıldıran Kaplan gibi büyüklerimizin elini öpüp, hayır duasını aldık” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.