SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Hakan Çakmaklı adına Torbalı’da bin 923 fidanlık koru

Bu haber 01 Aralık 2015 - 13:49 'de eklendi.

İzmir’de, genç yaşta hayata veda eden Hakan Çakmaklı adına, Ege Orman Vakfı ile birlikte ailesi ve sevenlerinin katkılarıyla Torbalı-Taşkesik ağaçlandırma sahasında bin 923 fidanlık koru oluşturuldu.

Ağaçlandırma sahasında, 7 Eylül 2015 tarihinde kalp krizi nedeniyle 39 yaşında hayatını kaybeden Hakan Çakmaklı anısına fidan dikim töreni düzenlendi. Törene Hakan Çakmaklı’nın eşi Semra Çakmaklı, kızları İrem ve Duru Çakmaklı, anne babası Çiğdem-Turgay Çakmaklı, kardeşi Yeşim Çakmaklı Arsal ve eşi Çağdaş Arsal, aile yakınları ve sevenleri katıldı.

Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol, “Hakan Çakmaklı’yı fidanlarda yaşatmak için ailesinin ve sevenlerinin katkılarıyla bin 923 fidanlık bir koru oluştu. Yitirdiklerimizi bir fidanda bin yıl yaşatma fikrimize sahip çıkan herkese teşekkür ederiz” dedi. Metin Gençol, günün anısına Hakan Çakmaklı’nın babası Turgay Çakmaklı ve kızı İrem Çakmaklı’ya plaket takdim etti. Hakan Çakmaklı’nın babası Turgay Çakmaklı, oğlunun fidanlarda yaşayacağını söyledi. Konuşmaların ardından katılımcılar fidanları Hakan Çakmaklı anısına dikti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.