SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Güpegündüz hırsızlık pes dedirtti!

Bu haber 05 Ekim 2015 - 13:35 'de eklendi.

Ayrancılar bölgesinde yaşanan hırsızlıklar “pes” dedirtti. Güpegündüz 400 metrelik telefon ve internet kablosu kesilerek çalındı.

SON 1 yıl içerisinde 5 kez telefon ve internet kablolarını kesip çalan hırsızlar vatandaşa büyük zarar vermeye devam ediyor. Önceki gün Ege Koop İlköğretim Okulu karşısında bulunan yolda telefon ve internet kabloları kesici bir maddeyle kesilerek çalındı. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler, Ayrancılar Jandarma ekipleri tarafından her bölgede aranıyor. Bölgedeki güvenlik kameralarından durumu çözmeye çalışan ekipler, güpegündüz saatlerinde yaşanan olaydan ötürü vatandaşlara başvurdu. Vatandaşlar, hiç bir şey görmediklerini söyledi.

KEZ KABLOLAR ÇALINDI

Güpegündüz yaşanan hırsızlık olayı sonrasında 400 metrelik kablo kesilerek çalındı. Bölgede hırsızlığı kimsenin görmemesi “pes” dedirtti. Kabloların çalınması sonrasında Türk Telekom’a yapılan arıza sonrasında olayın hırsızlık olduğu öğrenildi. Jandarma Olay yeri inceleme ekipleri, 400 metrelik internet ve telefon kabloların çalındığını ifade etti. Bölgede bulunan yüzlerce vatandaş, telefon ve interneti kullanamıyor. Türk Telekom ekipleri bölgede yapacağı çalışma sonrasında sorun giderilmesi bekleniyor. Bu yıl 5. kez yaşanan hırsızlık olayı araştırılıyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.