SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Göztepe, Torbalılılar tarafından sevildi

Bu haber 21 Aralık 2015 - 8:13 'de eklendi.

Geçtiğimiz gün Göztepe Spor Okulları, ilçemizde futbol okulu açmıştı. Kadri Açılmış tarafından açılan spor okulları kısa sürede Torbalılıların beğenisini kazandı

 Göztepe Futbol Okulu Torbalı’da geçtiğimiz günlerde Torbalı’da faaliyetlerine başlamıştı. Kadri Açılmış, tarafından açılan Göztepe Torbalı Okulu kısa sürede Torbalılıların beğenisini kazandı. Ticaret Odası 80. Yıl Ortaokulu halı sahasını devir alarak Kadri Açılmış, eşliğinde Göztepe Torbalı Spor Okulu yetiştirdiği futbolcular ile de göze çarpıyor. Aynı zamanda Göztepe Torbalı Futbol Okulu sorumlusu Kadri Açılmış, halı saha ve futbolcu yetiştirmenin yanı sıra halı saha yanında cafeside bulunuyor.

YENİLİKLER GELİYOR

BİREBİR eğitimin önemini bildiklerini ve bu doğrultuda çalışmal yaptıklarını belirten Göztepe Torbalı Futbol Okulu Sorumlusu Kadri Açılmış, “Spor okulumuzda alanında uzman antrenörlerle 5 öğrenciye 1 antrenör olarak eğitim vereceğiz. Torbalı’da böyle bir eksiklik olduğu için burayı tercih ettik. Ayrıca burada taraftar potansiyeli de çok fazla. Bugünden itibaren hizmet vermeye başladık. Kayıtlarımız yıl boyunca devam edecek. Hafta içi vatandaşlara hafta sonları ise öğrencilerimize hizmet vereceğiz. Spor okulumuzda 7 ila 12 yaş arasında ki öğrencilerimize eğitimlerimiz verilecek. Yıl boyunca çeşitli aktiviteler ile eğitimlerimiz devam edecek.  Çocukların sosyalleşmesi için farklı farklı aktiviteler ile futbolu öğrencilere aşılayacağız. Torbalı’nın ilk skorbordlu halı sahası olarak hizmete başladık. Futbolla ilgilenen vatandaşlarımızı okulumuza bekliyoruz” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.