SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Göztepe Okulu Torbalı’da

Bu haber 05 Aralık 2015 - 16:37 'de eklendi.

Göztepe, ilçemizde futbol okulu açtı. Göztepe Futbol Okulu’nun Torbalı sorumluluğunu Kadri Açılmış üstlendi

İZMİR’İN en iyi futbol takımlarından biri olan Göztepe Futbol Okulu Torbalı’da hizmet vermeye başladı. Torbalı’da futbol potansiyeline dayanarak yola çıkan Kadri Açılmış, Göztepe Torbalı Okulu’nu faaliyete açtı. Ticaret Odası 80. Yıl Ortaokulu halı sahasını devralan Açılmış, alanında uzman antrenörler eşliğinde Göztepe Torbalı Spor Okulu olarak faaliyet gösterecek. Kadri Açılmış, faaliyete başladığı spor okulunda hem cafe, hem de spor okulu olarak faaliyet gösterecek.

7 İLE 15 YAŞ ARASI ÖĞRENCİLERE SPOR EĞİTİMİ VERİLECEK

SPORCULARLA bire bir ilgilenmenin gelişim açısından çok önemli olduğunu belirten Göztepe Torbalı Futbol Okulu Sorumlusu Kadri Açılmış, “Spor okulumuzda alanında uzman antrenörlerle 5 öğrenciye 1 antrenör olarak eğitim vereceğiz. Torbalı’da böyle bir eksiklik olduğu için burayı tercih ettik. Ayrıca burada taraftar potansiyeli de çok fazla. Bugünden itibaren hizmet vermeye başladık. Kayıtlarımız yıl boyunca devam edecek. Hafta içi vatandaşlara, hafta sonları ise öğrencilerimize hizmet vereceğiz. Spor okulumuzda 7 ile 15 yaş arasındaki öğrencilerimize eğitimlerimiz verilecek. Yıl boyunca çeşitli aktiviteler ile eğitimlerimiz devam edecek.  Çocukların sosyalleşmesi için farklı farklı aktiviteler ile futbolu öğrencilere aşılayacağız. Futbolla ilgilenen vatandaşlarımızı okulumuza bekliyoruz” dedi.

1000 TL PARA ÖDÜLÜ

SADECE halı saha olarak değil cafe olarak da hizmet vereceklerini söyleyen Açılmış, “Ailelerinde buraya gelmesini sağlayacağız. Futbol oynamak isteyen vatandaşlarımız aileleriyle gelebilirler. Sabah 09.00’dan 00.00’a kadar açık olacağız. Abone olan vatandaşlarımıza kayıt ücreti 75 TL diğer vatandaşlarımıza 85 TL’dir” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.