SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Gözlerini kaybedince kimyasala savaş açtı

Bu haber 18 Mart 2015 - 7:49 'de eklendi.

Bir çocuk annesi 32 yaşındaki Gülşen Sevim kullandığı üründeki kimyasallar yüzünden görme duyusunu %70 oranında kaybetti. Hayatı değişen Sevim, kimyasala adeta savaş açtı.

TORBALI’DA yaşayan 32 yaşındaki Gülşen Sevim’in hayatı 12 yıl önce geçirdiği bir olaydan sonra tamamen değişti. Bir tekstil atölyesinde makineci olarak çalışan başarılı bir personel olan Sevim, klorak ve por-çözü karıştırınca ortaya çıkan asidin buharıyla gözlerini yavaş yavaş kaybetti. 2011 yılında Denizli’deki bir hastaneye gözündeki görme bozukluğu için giden Sevim bu kimyasallardan etkilendiğini ve gözünde görme kaybı yaşadığını öğrendi. Şu an %70 görme engeli olan Sevim hayatını kimyasal baz içermeyen temizlik ve kozmetik ürünleriyle sağlıyor.

Hayatını doğal yolla kazanıyor

YAPILAN operasyonlar sonrasında gözünün ancak yüzde 30’luk bir kısmını kullanabilen bir çocuk annesi Sevim hayatını bu doğal ürünleri satarak sürdürüyor. Ersağ marka ürünleri satan Gülşen Sevim şimdilerde sattığı ürünler nedeniyle firmanın göz bebeği konumunda. Herkesi kimyasal bazlı ürünlerden kaçınmaya davet eden Sevim, “Ben geç de olsa doğru yolu buldum. Herkesi doğal ürünleri kullanmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026