SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Garantili Arabam Torbalı Oto Ekspertiz

Bu haber 09 Ekim 2015 - 8:40 'de eklendi.

Torbalı’da hizmet veren Garantili Arabam Torbalı Oto Ekspertiz, tam donanımlı profesyonel hizmet anlayışı ile ilçede faaliyet gösteriyor.

TORBALI’NIN ilk tam donanımlı profesyonel oto ekspertizi olan Garantili Arabam Torbalı Oto Ekspertiz, bir süre önce taşındığı Atatürk Sanayi Sitesi Su Deposu yanında daha verimli bir hizmet vermeye devam ediyor. Dinamometre Testi, Fren ve El Freni Testi, Süspansiyon Testi, Yanal Kayma Testi, Kaporta Boya Testi, Araç Altı Kontrol, Elektronik Kontroller, Diagnostic Test, Takometre Kontrol ve Yol Süspansiyonu Testi ile hizmet veren işletmede ileri teknoloji cihazlar kullanılıyor.

TORBALI’DA ÖNEMLİ BİR EKSİĞİ GİDERDİ

TORBALI’NIN tanınmış isimlerinden olan Hüseyin Arslan ve Mehmet Kazıcı’nın açmış olduğu Garantili Arabam Torbalı Oto Ekspertiz, kısa sürede Torbalı’da önemli bir eksiği giderdi. İşletmenin temel amacının öncelikli olarak güvene dayalı olduğunu ifade eden işletme ortaklarından Mehmet Kazıcı, “İşletmemizde elbette belirli bir ücret alınıyor, ancak bu ücretten önce müşterilerimiz ile karşılıklı güven ortamı oluşturuyoruz” ifadelerini kullandı.

‘TÜM SORULARA NET CEVAP VERİYORUZ’

BİLGİSAYARLI oto test ile araçların motor, süspansiyon, fren, kaporta, boya ve elektronik gösterge hatalarını raporlayabildiklerini ifade eden Mehmet Kazıcı, “Araç alırken veya satarken araçta olabilecek tüm eksiklikleri ve değişenleri bilgisayarlı sistem sayesinde net olarak müşterilerimize belirtiyoruz. Örneğin aracın kaportasında değişen var mı, kaza geçirmiş mi, motorun sağlık durumu nedir, süspansiyon durumları nasıl, gibi akıllardaki tüm sorulara net cevap veriyoruz” diye konuştu.

YANILTICI BİLGİNİN ÖNÜNE GEÇİLİYOR

YAPILAN tüm incelemeler sonunda müşterilerine ikinci el oto ekspertiz raporunu sunduklarını söyleyen Kazıcı, “Torbalı’da işletmemiz sayesinde araba satın alanlar veya takas edecek olanlar güvenilir test sonuçlarına göre doğru şekilde değerlendirip alışveriş yapıyorlar ve nasıl bir araba alacaklarını kesin olarak biliyorlar. 2. el oto ekspertiz bilgisayarlı test merkezi olarak satıcıların alıcıya yanıltıcı bilgi vermesinin önüne geçiyoruz” dedi. Torbalı halkının ekspertize yoğun ilgi gösterdiğini belirten Kazıcı, Torbalı halkına da teşekkür etti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.