SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Esnaf Odasından Ankara ziyareti

Bu haber 09 Aralık 2015 - 8:30 'de eklendi.

Sabah saatlerinde Başkan Halil Gülcü önderliğinde havalimanından yola çıkan Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’da milletvekilleri ve Bakanlarla görüştü. Ziyaretten memnun dönen yöneticiler sıcak karşılamadan dolayı Kaya’ya teşekkür etti

TORBALI Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi dün bir dizi ziyaret için Ankara’ya gitti. Sabah saatlerinde Başkan Halil Gülcü önderliğinde havalimanından yola çıkan Esnaf Odası yöneticileri Ankara’da milletvekilleri ve Bakanlarla görüştü. Esnaf Odası Başkanı Halil Gülcü Torbalı’dan götürdükleri hediyeleri de takdim etti. AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya plaket ve nazar boncuğu hediye eden heyet Enerji Bakanı Berat Albayrak ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a Torbalı’nın simgesi haline gelen salamura zeytin hediye etti. Ziyaretlerini tamamlayan heyet gece saatlerinde Torbalı’ya dönüşe geçti.

KAYA’YA NAZAR BONCUĞU

Torbalı’dan milletvekili seçilen Mahmut Atilla Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere Esnaf Odası Yöneticileri ile Ankara’ya bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade eden Esnaf Odası Başkanı Halil Gülcü “Ankara’daki temaslarımıza hemşehrimiz Milletvekili Atilla Kaya’yı ziyaret ederek başladık. Torbalı’dan seçilen kardeşimiz Atilla Kaya’nın TBMM’de bizi temsil etmesi beni ve yönetimdeki tüm arkadaşlarımı gururlandırdı. Mecliste çok güzel bir şekilde karşılandık. Torbalı’nın sorunlarını yakından bildiği için milletvekilimize esnafın sorunlarını yüzeysel olarak bir kez daha hatırlatıp çözüm için destek istedik. Torbalılıların Ankara’da bir kapısının olması da güzel bir duygu. Milletvekilimiz Kaya, bizi evimizde gibi hissettirdi. Bundan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇOK SICAK KARŞILANDIK

Torbalı Esnaf Odası Yöneticileri Mahmut Atilla Kaya’dan sonra Enerji Bakanı Berat Albayrak ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Başkan Halil Gülcü Torbalı Esnaf Odası çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Enerji Bakanı Albayrak ile ülkenin genel durumu ile ilgili tatlı bir sohbet gerçekleştiren Torbalılı yöneticiler daha sonra Numan Kurtulmuş ile de görüştü. Albayrak’ın konuşmalarından çok etkilendiklerini ifade eden Gülcü “Bakan bey ve Sayın Kurtulmuş bize çok sıcak davrandı. Ülkenin içinde bulunduğu son durumu değerlendirdik. Kendilerine esnafın yaşadığı sorunları aktardık. Yeni hükümetin esnafı rahatlatacak projeler üreteceği konusunda bilgilendirme yapıldı. Ziyaretlerimizin ardından bakanlara Torbalı’dan götürdüğümüz zeytinleri ikram ettik. Oldukça yoğun ve yararlı bir gezi oldu” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.