SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Ermat’tan Torbalı atağı

Bu haber 18 Eylül 2015 - 11:57 'de eklendi.

Otomobil pazarından daha fazla pay almayı hedefleyen Ermat Grubu yeni bir hamle yaptı. Firma bölgelere özel satış yetkilileri atayarak vatandaşa ulaşıyor. Torbalı bölgesini de radara alan firmanın hedefi ilçedeki vatandaşları araç sahibi yapmak

İZMİR otomobil pazarından daha fazla pay almayı hedefleyen Ermat Grubu yeni bir hamle yaptı. Firma bölgelere özel satış yetkilileri atayarak vatandaşa ulaşıyor. Torbalı bölgesini de radara alan firmanın hedefi ilçedeki vatandaşları araç sahibi yapmak. Ayrıca Fabrikalar diyarı Torbalı’da firmalara toplu satış harekatı başladı. Fabrikalar araç filolarını güçlendirmek için Ermat’a güveniyor. Ayrıca Binek araçlarda 15 ay faizsiz 15 bin liraya kadar kredi imkanı ve Ticari araçlarda yüzde yüze kadar kredi imkanları bulunuyor. Torbalılı vatandaşlara da bu kampanyalar tek tek anlatılıyor.

TORBALI’YA TOPLU SATIŞ

TORBALI ve Küçük Menderes bölgelerinin önemini vurgulayan Ermat Torbalı Bölge Sorumlusu Ahmet Saygıner, “Bölgede hem otomobil pazarını geliştirmek hem de Renault markasını müşteriyle buluşturmak adına atılması gereken önemli adımlar var. Müşterilerimize Satış, Servis, Sigorta, Yedek Parça ve Filo Kiralama alanlarında da hizmet verecek olmaktan dolayı çok mutlu olacağız ve bölgede Renault markasını sevdirmek adına bütün imkânlarımızı seferber edeceğiz” dedi.

 

NEDEN RENAULT

 

VATANDAŞLARIN neden Renault’u seçmesi gerektiğini açıklayan Saygıner, “Bakım ve mekanik onarım işlemlerinde araç yaşına göre artan indirim oranları sunuyoruz. Renault Avantaj sistemi, araçlarının bakımlarını düzenli olarak Renault Yetkili Servislerinde yaptıran müşterilerimiz için geçerlidir. İndirimler bakım ve mekanik onarım işlemlerinde geçerlidir. Serviste aracınızı belirtilen zamanda ve onayladığınız ödeme tutarıyla teslim ediyoruz. Onayınız olmadan aracınıza yapılan işlemlerden ücret almıyoruz. Deneme araç parkımızdan seçeceğiniz aracın deneme sürüşünü, derhal veya uygun bir randevu ile sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.