SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Erkekleri baştan çıkarıp flört etmeye çalışıyor

Bu haber 04 Kasım 2015 - 13:46 'de eklendi.

Güzel İngiliz ‘eşinin ya da sevgilisinin kendisini aldatabileceğini’ düşünen kadınların şüphelerini test etmek için sosyal medyada erkeklerle flört ettiğini açıkladı.

İngiltere’nin Surrey bölgesinde yaşayan 28 yaşındaki eczacı Amy Wade ‘eşinin ya da sevgilisinin kendisini aldatabileceğini’ düşünen kadınların şüphelerini test etmek için sosyal medyada erkeklerle flört ettiğini açıkladı.

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR

4 aydır ‘cheatingrat.com’ isimli internet sitesi için çalıştığını ve haftada 20 sterlin karşılığında sosyal medyada erkekleri baştan çıkarmaya çalıştığını söyleyen Wade, daha şimdiden 100’den fazla erkeğin sadakatsizliğini ortaya çıkardığını belirtti.

“O KADAR SEVİYESİZ ŞEYLER SÖYLÜYORLAR Kİ…”

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan Wade, “Bu işi yapmayı, erkeklerin sadakatsizliğini ortaya çıkarmayı çok seviyorum. Konuştuğum bazı erkekler o kadar seviyesiz ve mide bulandırıcı şeyler söylüyor ki gerçekten şoke oluyorum.” dedi.

BİRÇOK EVLİLİĞİN BİTMESİNE NEDEN OLDU

Amy Wade “Bir adamla dört hafta boyunca internet üzerinden flört ettim, sonunda beni işe alan müşterim ona buluşma teklif etmemi istedi. Bunu yaptığımda adam teklifimi hemen kabul etti ve hatta bana bir tecavüz fantezisi yaşamak istediğini açıkladı” dedi. İşi gereği birçok ilişki ve evliliğin sona ermesine neden olduğunu belirten Wade, bu durumdan hiçbir rahatsızlık duymadığını belirtti. Wade “Açıkçası vicdan azabı duymuyorum. Müşterilerim benimle iletişime geçiyor ve sonunda onların partnerlerinin sadakatinden şüphe duymakta çok haklı olduğu ortaya çıkıyor” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.