SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Emek Sanayi’de 1 ayda 7 işyeri soyuldu

Bu haber 06 Mart 2017 - 9:15 'de eklendi.

Torbalı Emek Sanayi Sitesi’ni hırsızlık vurdu. Dükkanların kapı kilitlerini kırarak içeri giren hırsızlar, esnafı zarara uğratıyor. Son olarak önceki gün demirci dükkanına giren hırsızlar, işyeri sahibi 13 bin TL zarara uğrattı.

SON zamanlarda ilçe genelinde yaşanan hırsızlık olayları Emek Sanayi Sitesi’ne sıçradı. Dükkanların kapısındaki asma kilitleri kıran hırsızlar, hem araç sahiplerini hem de esnafı zor durumda bırakıyor. Tamir için kendilerine getirilen araçları dükkânlarında yer olmadığı için dışarıda bırakan sanayi esnafı, ertesi gün geldiğinde ise araçların bazı parçalarının yerinde olmadığını fark ediyor. Ayrıca dükkan içine giren hırsızlar da para edebilecek her şeyi çalıyor. Son olarak bir demirci dükkanına giren hırsızlar, işyeri sahibini yaklaşık 13 bin TL zarara uğrattı. Emek Sanayi esnafı yaşanan hırsızlıkların devriye yoluyla azalacağını düşünüyor.

DEMİRCİ DÜKKANINI SOYUP, SOĞANA ÇEVİRDİLER

SON 1 ayda 7 ayrı işyerine giren hırsızlar, son olarak önceki gün gece geç saatlerde bir demirci dükkanına dadandı. Kapıdaki asma kilidi kıran hırsız veya hırsızlar, işyerinden 4 adet hilti, 4 adet elektronik kaynak, 2 adet şarjlı matkap, 4 koli elektrot, 3 deste kesici taş, 1500 metre kablo, ve çok sayıda para eden eşya çaldılar.

ESNAFTAN DEVRİYE TALEBİ

POLİSİN atacağı devriyelerle hırsızlık sayılarında düşüş yaşanabileceğine inanan esnaflardan Zihni Koymen, “Polis devriyelerini bu bölgede artırmalı. Aksi takdirde hiçbirimiz iş yapamayız. Yaşanan hırsızlık olayları hem bizi hem de araç sahiplerini mağdur ediyor. Sıkıntı sanayide büyük” şeklinde belirtti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.