SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Ekip Halı Gala Mobilya’ya görkemli açılış

Bu haber 07 Ekim 2015 - 14:14 'de eklendi.

Mehmet Dimen’in işletmeciliğini yaptığı Ekip Halı Gala Mobilya’nın açılışı, büyük ses getirdi. Yapılan açılışta ilçe siyasetinin birçok ismi bir araya gelerek renkli görüntüler oluşturdu.

NÜFUSU her geçen gün büyük bir hız ile artan Torbalı’da yeni, yeni işletmeler vatandaşların hizmetin açılmaya devam ediyor. Ekonomik anlamda İzmir’in incisi haline gelen Torbalı’da bugün İzmir – Aydın Karayolu üzerinde Ekip Halı Gala Mobilya, kapılarını vatandaşlarımız için açtı. Birbirinden şık oturma grupları, yatak odası takımları ve daha pek çok mobilyanın bir araya geldiği showroom, Türkiye’de 3. şube olma özelliğini taşıyor. Yapılan açılış törenine Torbalı’nın önemli siyasileri katılırken, protokol tarafından denenen oturma odası grupları tam not aldı.

AÇILIŞ ADETA ŞENLİK HAVASINDA GEÇTİ

İZMİR – Aydın Karayolu üzerinde yapılan Ekip Halı Gala Mobilya’nın açılış töreni tam bir karnaval havasında geçti. İlçe siyasetinin önemli isimlerini bir araya getiren açılışa, Gala Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Eyüphan Kocabaş’ta katıldı. Açılış töreni sırasında açıklamalarda bulunan Kocabaş, “Gala Mobilya olarak büyük bir hız ile büyümeye devam ediyoruz. Şu anda Türkiye genelin 4 şubemiz bulunuyor. Hedefimiz bu şubelerin sayısını 40’a çıkartmak. İnanıyorum ki Torbalı’da açılan şubemiz, kısa süre içerisinde sektöründe öncü olacaktır” diye konuştu.

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.