SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Egem Mimarlık yeni yerinde

Bu haber 02 Kasım 2015 - 14:15 'de eklendi.

TORBALI’DA faaliyet gösteren Egem Mimarlık Mühendislik Hizmetleri (MMH) ve Yapı Denetim A.Ş. firması İtfaiye Caddesi üzerindeki bürosunu Cengiz Topel Sokağı karşısı, Şah Bebe üstü olarak değiştirdi. Taşınma işlemini gerçekleştiren ve yeni yerinde hizmet vermeye başlayan firma, yapı denetim hizmetleri, mimari ve statik proje, elektrik ve sıhhi tesisat projeleri, üç boyut iç ve dış mekân tasarım çalışmalarını bundan böyle yeni yerinde sürdürecek. İzmir’in birçok ilçesinde iş yapan firma, ildeki ikinci şubesini Buca’da açmaya hazırlanıyor.

EGE BÖLGESİ GENELİNDE ÇALIŞAN FİRMA

FİRMA, mimarlık mühendislik ve yapı denetim faaliyetlerini başta İzmir, Denizli, Aydın ve Muğla illerinde olmak üzere 40 civarında personelle sürdürüyor. İş hayatında faaliyet gösterdiği kısa sürede çok sayıda projeye imza atan firmanın ortaklarından Ziver Köstekçi, “İlçedeki büyük şirketlerin ve birçok müteahhitlerin güvenini kazandık” diye konuştu.

‘GENÇ VE DİNAMİK BİR EKİBİMİZ VAR’

İŞLERİNİ büyük bir özveri ve sorumluluk bilinci ile yürüttüklerinin altını çizen Köstekçi, “Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Bundan sonra da başarı çıtamızı daha da yükseğe çıkarmak için var gücümüz ile çalışacağız. Halkımızın daha rahat ulaşımını sağlayabilmesi için yer değişikliği yaptık. Bundan böyle Kazımdirik Caddesi üzerindeki Şah Bebe firmasının üstündeki birinci katta çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.