SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Egeli belediye başkanları Ankara’da sıkıntılarını anlattı

Bu haber 13 Kasım 2015 - 13:40 'de eklendi.

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem 6360 sayılı yasa ile ilgili ilçe belediyelerde yaşanan sıkıntıları Ankara’da dile getirdi. Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül, Selçuk Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ile birlikte Ankara’da ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile görüşme yapan başkanlar, 6360 sayılı yasa sonrası ilçe belediyelerin karşılaşmış oldukları sorunları dile getirdi. Yasa ilgili değişiklerin yapılması konusunda daha önce İzmir Milletvekilleri ve Bakanlarla görüşmeler yapan ve dosya sunan Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, yasa kapsamında yaklaşık iki yıldır yaşadıkları sorunları kapsayan dosyayı Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye sundu. AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki konuyla ilgili çalışmaların yapılacağını belirtti.

NÜKHET HOTAR VE BİNALİ YILDIRIM’A TEBRİK ZİYARETİ

Ankara’daki ziyaretler kapsamında İzmirli milletvekillerini ziyaret eden belediye başkanları, Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler. Yeni dönemde çalışmalarına başarılar dileyen başkanlar, bölgedeki genel çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.