SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

EcemPet Petrol akaryakıtı ucuza satacak

Bu haber 20 Kasım 2015 - 14:27 'de eklendi.

İşadamı Tekin Bağçivan Torbalı’daki 4’üncü akaryakıt istasyonunu açtı. Bağçivan, “Hafta sonları belirli saatlerde ‘halk günleri’ yapacağız. Vatandaş, zaten indirimli sattığımız akaryakıtı daha da ucuza alacak” dedi.

İŞADAMI Ecempet Petrol’ün sahibi Tekin Bağçivan tarafından Torbalı’daki Atatürk Sanayi Sitesi girişine LPG satışı da yapan Turkuaz Akaryakıt İstasyonu’nu açtı. İstasyon geçtiğimiz haftalarda faaliyete geçerken, akaryakıtı ilçede en ucuza satan firma oldu. 5 bin metrekarelik alan üzerine kurulan istasyon içerisinde akaryakıt satışının yanı sıra, oto yıkama ve ücretsiz yağ değiştirme ünitesi bulunuyor.

‘İNDİRİM İÇİNDE İNDİRİM OLACAK’

KENDİSİNE ait Torbalı’daki dördüncü istasyonunun açan ve 20 yıllık esnaf olan işadamı Tekin Bağçivan, “Çok kısa bir zamanda ‘halk günleri’ yapacağız. Cumartesi ve Pazar günleri belirli saatlerde motorin, LPG ve benzin fiyatlarında şok indirimler yapacağız. Zaten fiyatlarımız çok uygun. Yani indirim içinde indirim olacak. Her yerden daha ucuz ve kaliteli akaryakıtı Torbalılılara sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

TRAKTÖR, FORKLİFT VE KEPÇE SATIŞI YAPAN FİRMANIN EGE BÖLGE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ DE OLACAK

İZMİR-Aydın asfaltı üzeri Atatürk Sanayi Sitesi girişinde bulunan akaryakıt istasyonunun Torbalı’ya yakışacak, talep edilen her şeyi karşılamak amacıyla bir istasyon kurduklarını belirten Tekin Bağçivan, “Torbalı halkı en iyisini, en kalitelisini ve en ucuz fiyata hak ediyor. Onlara daha iyi hizmet edebilmek için kendimizi sürekli geliştireceğiz” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.