SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Durmak bilmiyor!

Bu haber 30 Eylül 2015 - 7:05 'de eklendi.

Milletvekili seçilmesine kesin gözüyle bakılan Atilla Kaya, enerjisi ile göz dolduruyor. Kaya, partisinin İzmir’deki seçim çalışmalarını ve Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın İzmir ziyaretlerini de koordine eden kilit isim konumunda.

AK Parti’de İzmir Birinci Bölge’den 2 .sıra milletvekili adayı gösterilirken bir anda dikkatleri üzerine çeken Atilla Kaya, performansı ile sıralamadaki yerini nasıl elde ettiğini adeta gözler önüne seriyor. Bayram tatili boyunca tüm mesaisini seçim çalışmasına ayıran Kaya, partisinin İzmir’deki seçim çalışmalarını ve Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın İzmir ziyaretlerini de koordine eden kilit isim konumunda. Bayram boyunca İzmir’de 10 ilçeyi dolaşan Binali Yıldırım’a eşlik eden Atilla Kaya, yoğun ilgi ile karşılandı. Bakan’ın ziyaretleri için binlerce kişiyi toplayan bir organizasyona imza atan Kaya, tam not aldı.

GENÇLİK ENERJİSİ

Dün Yüksek Seçim Kurulu tarafından kesin adaylığı ilan edilen Torbalılı Atilla Kaya, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İzmir siyasetinde Teşkilat Başkanlığı ve İl Başkan Yardımcılığı yaptığı dönemlerden enerjisi bilinen Atilla Kaya, kaldığı yerden yüksek temposuna devam ediyor. Bayram tatili boyunca bir yandan teşkilatları ziyaret eden Kaya, bir yandan da organizasyon yeteneği ile İzmir’deki seçim çalışmalarına yön veriyor. Kaya, bayramı İzmir’de geçiren Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım Torbalı, Menderes, Selçuk, Tire, Ödemiş, Kiraz, Beydağ, Bayındır, Seferihisar, Çeşme ve Karaburun ilçelerindeki tüm karşılama törenlerini organize etti. Adnan Menderes Havalimanı’nda yüzlerce kişinin karşıladığı Yıldırım, Torbalı’da Kaya’nın öncülüğünde toplanan yaklaşık 5 bin kişiye hitap etti.

İLÇE İLÇE GEZİYOR

Atilla Kaya’nın mesaisi sadece Binali Yıldırım’ın temasları ile sınırlı kalmadı. İzmir’deki tüm teşkilatlarda kendisine karşı büyük sempati beslenen genç siyasetçi, seçim turlarında ilçe ziyaretlerine ağırlık vermeye özen gösteriyor. Kaya, bu kapsamda ilk olarak Ödemiş’in Kaymakçı köyünde selden etkilenen vatandaşlarla buluşurken, ertesi gün de Milletvekili adayı Ahmet Eroğlu ile birlikte Gaziemir İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Burada yoğun ilgi ile karşılanan vekil adayları, sıcak bir atmosferde karşılandı. Kaya, önceki gün de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Seferihisar Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Mehmet Bilir’in cenaze merasimine katıldı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.