SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Dervişzade Cumartesi açılıyor

Bu haber 09 Aralık 2015 - 14:13 'de eklendi.

İZMİR’İN ilk ve tek Afyon’lu şekerleme imalatçısı Torbalı’da ilk mağazasını açıyor. Geçmişi 1860’a dayanan ve 4.kuşağın imalatına devam ettiği Dervişzade Butik Şekerleme önümüzdeki Cumartesi günü saat 13:00’te Ertuğrul Mahallesi İlker Doğan Caddesi üzerindeki Aras Kargo yanında hizmete girecek. Firma prensip olarak Meşhur Afyon lokumlarını ve leziz şekerlemelerini Afyon’da üreterek günlük olarak Torbalı’da satışa sunacak.

TORBALI’LI Özlem Hanım ile Afyon’lu Mustafa Bey’in kaderleri Afyon’da birleşti.  Genç çift, ilçede bir ilk olan Afyon şekerlemelerini Torbalı’ya getirmek için harekete geçti. Ertuğrul Mahallesi’nde 100 metre karelik yer bulan çift, Avrupai bir dizaynla oluşturdukları Dervişzade Butik Şekerleme mağazasını faaliyete geçirmek için kolları sıvadı. Bu hafta sonu faaliyete girecek olan firma, fabrikasyon değil, butik mantıkla üretim yapıyor. Bu nedenle de ürünleri emsallerinden çok çok farklı bir lezzete sahip.

FİRMANIN, sattığı ürünler arasında pişmaniye çeşitleri, meşhur Afyon lokumu, special çikolata çeşitleri, saray helvası, şekerleme çeşitleri, tahin ve pekmez bulunuyor. Akabinde ise meşhur Afyon manda kaymağını meşhur Afyon lokumu ile buluşturarak müşterilerine bambaşka bir lezzet olarak sunacak. Ürettikleri ürünlerde kesinlikle sentetik gıda boyası, glikoz türevleri ve koruyucu madde kullanmadıklarını belirten işletmeci Özlem Ekmekci, “Artık kız istemeye gidecekler, nişan ve düğün yapacaklar, mevlüt okutacaklar, şekerleme adına herşeyi buradan alacaklar” dedi.

TORBALI halkının hediyelik arayışı da artık son buldu. Dervişzade Butik şekerleme başta lokum olmak üzere satışını yaptığı tüm ürünlerde çok iddialı. Firma yetkilisi Dünya’nın en kaliteli ürünlerini ürettiklerini belirtirken, imalattan günlük olarak halka satış yaptıkları için ise gerek tazelikte gerekse fiyatta kendilerinde rakip tanımadıklarını belirttiler. Özlem Ekmekci, “Şahsen biz de ürünlerinin o enfes lezzetini tattık ve çok beğendik” dedi. Asıl amaçları para kazanmaktan ziyade markalaşmak, Torbalı’da kalıcı olmak, bizlere hizmet etmek olan Dervişzade’ye daha açılmadan yoğun bir ilgi mevcut.

DERVİŞZADE Butik Şekerleme ekibi sizi 12.12.2015’te Dünya’nın en tatlı mağazasını açmak için saat tam 13:00’te su deposu aralığında, Aras Kargo’nun yanındaki Dervişzade Butik Şekerleme mağazasında bekliyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.