SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Dalgıç: Milletin umudu MHP

Bu haber 02 Ekim 2015 - 13:36 'de eklendi.

ÖNCEKİ gün Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak 1 Kasım seçim çalışmalarını başlatan Milliyetçi Hareket Partisi sahaya indi. 5.sıradan aday gösterilen Torbalılı Halit Dalgıç’ın da hazır bulunduğu çalışma Konak Meydanı’nda bulunan Hasan Tahsin anıtına çelenk bırakılması ile devam etti. Düşmana ilk kurşunu sıkan ve İzmir’in simgesi haline gelen Hasan Tahsin anıtında şehitlerimiz de unutulmadı. MHP’li milletvekili adayları burada şehitlerimizi anarak ruhlarına Fatiha okudular. Aralarında Milliyetçi Hareket Partisi İzmir 1.bölge Milletvekili adayı Halit Dalgıç’ın da yer aldığı milletvekili adayları çelenk koyma töreninin ardından tarihi Kemeraltı çarşısı esnaflarını ziyaret ettiler. İzmir halkının da büyük destek verdiği MHP’li adaylar, esnaf ziyaretinin ardından MHP İzmir İl Başkanlığı’nda bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdiler. 1 Kasım seçim çalışmalarının konuşulduğu toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantının ardından açıklama yapan Halit Dalgıç, toplantının oldukça verimli geçtiğini, Milliyetçi Hareket Partisi’nin İzmir’de oy patlaması yaşayacağına inandığını belirtti.

OYLARIMIZ ARTACAK

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 1 Kasım seçimlerinde hem İzmir’de hem de Türkiye genelinde oylarını artıracağına inandığını belirten Halit Dalgıç, “Ata’mızın huzurunda seçim çalışmalarımızı başlattık. Milliyetçi Hareket Partisi olarak oylarımızı artıracağımıza inanıyorum. AKP, CHP ve HDP kıskacına sıkışıp kalan Türkiye’nin tek umudu Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Sokakta çok güzel tepkilerle karşılaşıyoruz. Allah’ın izniyle 1 Kasım seçimlerinden alnımızın akıyla çıkacağız” şeklinde belirtti.

YANLIŞ POLİTİKALAR

Ülkenin bir kaosa sürüklendiğini ifade eden Dalgıç, “7 Haziran’dan sonra yaşanan süreçte ülkenin ve milletin birlik, beraberliği büyük tahribat görmüştür. Terör olayları hiç olmadığı kadar artmıştır. Hükümetin yürüttüğü yanlış politikalar maalesef terör örgütünü ülkenin bazı bölgelerinde azdırmıştır. Bu süreç ekonomimize de büyük bir darbe vurmuştur. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, istediği milletvekili sayısına ulaşamadığı için koalisyonların kurulmasına da izin vermeyerek ülkemizi bir kaosun içine atmıştır. Tüm bu gelişmeler Milliyetçi Hareket Partisi’ni milletin umudu haline getirmiştir. Partimiz ülkenin geleceği açısından kilit bir rol üstlenmiştir. İyi bir gelecek için, huzurlu bir ülke için Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerimize sorumluluk almaya hazırız. 1 Kasım seçimlerinde yüce milletimiz sandık başına giderek gereken cevabı verecektir” şeklinde sözlerini tamamladı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.