SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Cüce manken paylaşımlarıyla Instagram’da fenomen oldu

Bu haber 01 Aralık 2015 - 13:08 'de eklendi.

Dünyanın en çekici cücesi olarak görülen ve sadece 1 metre 30 santim uzunluğundaki Brezilyalı manken Karina Lemos’un Instagram’da 35 bin takipçisi var.

Manken ve aktris Karina Lemos düzenli olarak Brezilya’daki televizyonlarda boy gösteriyor. Üstelik manken cüce sosyal medyada da en çok konuşulanlardan biri.

CESUR FOTOĞRAFLAR PAYLAŞIYOR

Mankeni Instagram’da 35 bin takipçisi var ve hayranlarını mutlu etmek için her gün çekici fotoğraflarını Instagram’da paylaşıyor.

KARINA KENDİYLE GURUR DUYUYOR

Karina kendiyle gurur duyuyor. “Boyumla ilgili bir takıntım yok. Tersine kendimle gurur duyuyorum. İnsanların beni çekici bulduklarını biliyorum zira bunu defaatle söylediler.” diyor.

ERKEKLER KARINA’YI ÇOK BEĞENİYOR

Bütün dünyadan erkekler Karina’nın güzelliği karşısında büyülenmiş durumda ve sosyal medyadaki kullanıcıların Karina’yla ilgili güzel yorumları da bunu kanıtlar nitelikte. Güzelliği karşısında büyülenmiş hayranlarından biri, Karina’ya yönelik hayranlığını “Bu cümleyi söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Karina’yla cinsel ilişkiye girmeyi çok isterdim.” diyerek belirtiyor. Ve diğer takipçileri de hayranlığını “Benimle evlenir misin?” diyerek gösteriyor.

Kaynak: dailystar.co.uk

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.