SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

CHP’de kongre günü

Bu haber 03 Aralık 2015 - 8:18 'de eklendi.

CUMHURİYET Halk Partisinin olağan ilçe kongresi bugün yapılacak. Sultan Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongre saat 11.00’da başlayacak. Kongrede 398 delege oy kullanacak. İlçe Başkanlığı için atama ile göreve getirilen mevcut başkan İsmail Uygur ile genç siyasetçi Övünç Demir iki ayrı liste ile yarışacak.

İki listenin de oldukça güçlü olduğu kongrede yeni başkanı sandıktan çıkacak sonuç belirleyecek. İlçe kongresine CHP İzmir Milletvekilleri ve İl Yöneticilerinin de katılması bekleniyor. Oldukça kalabalık bir kitlenin izleyeceği kongreden çıkacak sonucu tüm Torbalı merakla bekliyor. Kongrenin oldukça çekişmeli geçmesi bekleniyor.

Kongrenin şölen havasında geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden CHP Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur “Olağan ilçe kongremizin Torbalımıza ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Delegelerimiz bugün sandık başına giderek yeni başkanı belirleyecek. Demokratik bir ortamda gerçekleşecek seçimin partimize yakışır bir şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz. Kongre sürecinde devam eden yarış ve çekişme seçimin hemen ardından sona erer. Kazanan veya kaybeden olmaz. Partimizin daha ileri seviyelere taşınması için herkes elinden geleni yapar. Tüm Torbalı halkını kongremize davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.