SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Çerkes Kuruyemiş fiyatlarıyla şaşırtıyor

Bu haber 16 Kasım 2015 - 7:11 'de eklendi.

TORBALI’DAKİ Kazımdirik Caddesi üzerinde hizmet veren Çerkes Kuruyemiş ve Tekel Bayi farklı fiyat politikaları ile ilgi görüyor. İşletmede satışa sunulan kuruyemiş çeşitleri, piyasada satışa sunulan fiyattan yüzde 10 daha düşük olduğunu söyleyen Cüneyt Arık, yeni ürünlerin çıkması ve fiyatların makul seviyelere inmesiyle kuruyemiş satışlarının arttığını söyledi. Kuruyemiş fiyatları hakkında konuşan Cüneyt Arık, “Torbalılılarıhn daha uygun fiyata kuruyemiş çeşitlerini yiyebilmeleri için fiyatlarımızı yüzde 10 düşürdük” dedi.

‘VATANDAŞLAR UYGUN FİYATTAN KURUYEMİŞ YİYECEK’

KURUYEMİŞ fiyatlarının özellikle kış aylarında zirve yapmış durumda olduğunu aktaran Arık, “Çerkes Kuruyemiş ve Tekel Bayi’de badem, fındık, fıstık, Antep fıstığı, leblebi, çekirdek çeşitleri gibi 19 çeşit kuruyemiş çeşidi bulunuyor. Bu sezon vatandaşlar uygun fiyattan kuruyemiş yiyecek. Fiyatların aşağı düşürmemiz satışlarımızı artırdı. Artık vatandaşlar elini cebine atarak rahatça kuruyemiş alıp tüketebilecek” diye konuştu.

‘FİYAT ARTIŞLARINDAN MUTLU DEĞİLİM!’

KURUYEMİŞ, Türkiye’de 7’den 77’ye her yaş ve her ekonomik seviyedeki tüketiciyi, aynı keyifte buluşturuyor. Ancak son bir yıldır tarımsal hammadde fiyatlarında yaşanan yüzde 100’ü aşan tarihi yükselmeler ve döviz fiyatlarındaki dalgalanmalar, kuruyemiş tüketiminin yönünü değiştirdi. Cüneyt Arık, “Sektörde yaşanan fiyat artışlarından memnun değilim. Torbalılara bu fiyat farkını yansıtmıyor ve uygun fiyata kuruyemiş satıyorum” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.