SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Böyle ilgi görülmedi

Bu haber 23 Ekim 2015 - 7:56 'de eklendi.

Torbalı Belediyesi’nce hanımlara özel aerobik salonu yetmeyince, yenilerinin açılmasına karar verildi. 

Torbalı Belediyesi tarafından hanımlara özel açılan step ve aerobik aktivitelerine yoğun katılım gerçekleşince, yeni salonların açılmasına karar verildi.

Kadın Spor ve Sağlık Merkezince bayan hocaların yönetimde düzenlenen step, aerobik, plates ve fitness aktivelerine farklı mahallerden yüzlerce başvuru yapıldı. Performans programlarının tamamen dolması salonda yer kalmaması nedeniyle Ayrancılar, Torbalı ve Atatürk mahallerinde de yeni salonların açmasına karar verildi.

Step ve aerobik hocası Ebru Ketir, yoğun ilgiden memnun ve mutlu olduklarını, Torbalı’daki hanımların sosyal, kültürel ve sportif bütün aktivitelere öncülük ettiğini belirterek şunları söyledi; “Pazar günü hariç haftanın 6 günü 4’er seans yapıyoruz. Program çalışanlara, ev hanımlarına özel zaman planlaması ile uyguluyoruz.  Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez bu konuda her türlü desteği veriyor.  Alanın tamamen kadınlara özel olması, hem rahat spor yapmalarını sağlıyor hem de farklı nedenlerle benzer salonlara gelmekte çekinceleri olan hanımlara güven duygusu veriyor.”

Torbalı Belediyesi Kadın Spor ve Sağlık Merkezi ne üye hanımlardan herhangi bir katılım ya da malzeme ücreti alınmıyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.