SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Belediye’de ekipçilik yok

Bu haber 14 Ağustos 2015 - 12:21 'de eklendi.

Torbalıspor’u BAL ligine çıkaran ve yeni sezon için yoğun bir mesai sarf eden Kulüp Başkanı Özgür Çağlar yazılı bir açıklama yaptı. Aynı zamanda Belediye Başkan Vekili olan Çağlar, belediyedeki hizip iddialarını sert bir dil ile ret edip “Hepimiz Adnan Başkanın ekibiyiz” dedi.

TORBALISPOR’UN Başkanı ve Belediye Başkan Vekili Özgür Çağlar yeni sezon çalışmaları ve transferler ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Kulübün mali yapısı ve takımın performansını değerlendiren Çağlar, Belediye Başkan Vekili olarak Başkan görmez ile ilişkisi, belediyenin çalışmaları ve hizip iddiaları ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. İşte Özgür Erman Çağların yaptığı yazılı açıklama: “Torbalıspor’un bizim için ayrı bir önemi var. Ben üniversiteyi bitirdiğimden beri Torbalıspor Kulübü’nde gerek yönetim kurulu üyeliği gerekse kulüp başkanlığı görevinde bulundum. Ta ki 2009 yılına kadar. O sürece kadar kulüp bazında çok güzel başarılar yakaladık. Ama o zamandan sonra kulüpteki yöneticilik pozisyonumu tamamladığımı düşünerek görevden ayrıldım. Bu dönemle beraber Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez’in teşvikiyle beraber, hiç vaktimin olmamasına rağmen tekrar bu göreve talip oldum. Her kesimi kucaklayan iyi de bir yönetim kurulu oluşturduk. Şeffaf bir yönetim anlayışı ortaya koyduk. Geçen sene bu birlik ve beraberlikle güzel de bir başarı yakaladık. İnşallah bu sene de, şampiyonluğa oynayan bir takımla hedefimiz olan 3.lige çıkarız.”

İYİ BİR FORVET ALACAĞIZ

“Takımın hazırlık maçlarında gösterdiği performanstan son derece memnunuz. Torbalıspor’un karakterine yakışan oyuncuları bir araya getirdik. Geçen sene takımda olan sekiz oyuncumuzu da takımda tuttuk. Zaten futbolda, ‘En iyi transfer takımını korumaktır.’diye bir tabir vardır. Dengeleri bozmamak adına yüksek maliyetli olmayan, İzmir’in havasını bilen ve Torbalı’ya ayak uyduracak birkaç oyuncu daha alıp transfer sezonunu kapatacağız. Hocamız da, bu konuda aceleci değil. 3.Lig ayarında oyuncularla görüşmelerimiz devam ediyor. Hocamızın vereceği rapor doğrultusunda iyi bir orta saha oyuncusu ve iyi bir forvet alarak bu işi de bitireceğiz.”

GELİR KAYNAĞI YÖNETİCİLER

“41 kişilik bir yönetim kurulumuz var. Son derece uyum içerisinde çalışan ve takım için her fedakârlığı yapan bir yönetimimiz var. Kulübün her şeyine maddi manevi katkıda bulunuyorlar. Kulübün tek gelir kaynağı da bizlerin ve yöneticilerin cebinden çıkan paralar. Transferleri de bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 600 bin liraya yakın bir harcama yaptık ve bu paranın tamamı yönetim kurulunun cebinden çıktı. Ama önümüzdeki günlerde gerek Belediye Başkanı’mızın desteği gerekse reklam ve sponsorluk anlaşmalarıyla sezonu tamamlamayı düşünüyoruz. Amatör kulüplerde maalesef kurumsal gelir anlayışı yok. Profesyonel lige çıkarsak gelirlerin de kurumsallaşması adına bir adım daha atarız.”

KÜÇÜK ADAMLAR GRUPÇULUK YAPAR

“Belediye başkanımız günün ortalama 17 saatini çalışarak, projeler üreterek, inanılmaz bir performans göstererek harcıyor. Ona yetişmekte güçlük çekiyoruz. Belediyecilik birtakım işidir. İyi bir ekiple ancak motivasyonla başarı sağlanabiliyor. Torbalı bu bakımdan çok şanslı bir dönem yakaladı.   Gerek kamu yatırımlarında gerekse belediyenin projelerinde bir ilçe belediyesinin çok üzerinde başarılı çalışmalar yapılıyor. Senin adamın, benim adamım, onun bunun adamı anlayışı bu güçlü, üretim odaklı yapıyı hasara uğratmaya yönelik basit şeylerdir. Biz hepimiz Adnan Başkan’ın ekibiyiz ve ilçemizin başarısı için çalışırız. Ekipçilik, grupçuluk, senin benim adamım yaklaşımları… Küçük sıradan adamların işidir. Biz biriz, bütünüz ve başarı için emek veriyoruz. Adnan Başkan’ın başarısı için bütün parti ve ekip yoğun biçimde çalışıyoruz. Arkadaşlarımız projeleri, yapılan hizmetleri, yatırmaları, ilçeyi geleceğe taşıyacak kararları konuşsunlar. Enerjilerini doğru alanda ve yerde harcasınlar. Bugün Torbalı Belediyesi performansıyla örnek bir belediye ve biz başkanımız ile de ekibi ile de gurur duyuyoruz.”

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.