SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Bayır kesti, Çam ikram etti

Bu haber 30 Eylül 2015 - 11:31 'de eklendi.

Sıcak ve sempatik hareketleri ile dikkat çeken CHP İzmir Milletvekilleri Musa Çam ve Tacettin Bayır bayramlaşmak için Torbalı’yı ziyaret etti. Vekilleri Karakuyu ziyaretinde esnaftan karpuz alan Tacettin Bayır karpuzu keserken Musa Çam ise kendi elleri ile vatandaşlara ikram etti

CUMHURİYET Halk Partisi İzmir Milletvekilleri Tacettin Bayır ve Musa Çam bayramlaşmak için Torbalı’ya geldi. Bayır ve Çam’ın Torbalı ziyaretinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Milletvekili Tacettin Bayır esnaftan aldığı karpuzu kendisi kesti, Musa Çam ise kendi elleriyle vatandaşlara ikram etti. Çam ve Bayır’a Karakuyu, Korucuk, Karakızlar, Karaot, Saipler, Bozköy, Çakırbeyli, Dağkızılca, Pancar ve Yazıbaşı ziyaretlerinde İlçe Başkanı İsmail Uygur ve partililer de eşlik etti. CHP’li heyet daha sonra Torbalı Cemevi’ni ziyaret ederek burada Alevi vatandaşlar ile bayramlaştı.

‘VEKİLLER HALKIN TAKDİRİNİ TOPLADI’

Vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisi ile karşılanan Milletvekili Musa Çam ve Tacettin Bayır Torbalı ziyaretlerinin ardından Selçuk ilçesine geçti. Musa Çam’ı Torbalı’nın milletvekili olarak nitelendiren CHP Torbalı İlçe Yöneticileri bayramlaşma programının çok güzel bir şekilde geçtiğini belirterek “Kurban Bayramı dolayısıyla milletvekillerimiz Torbalı’ya geldi. İlçe teşkilatımızda yaptığımız bayramlaşmanın ardından mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Mahalle sakinleri ile sohbet edip sorunlarını dinledik. Bayram ziyaret programımız çok güzel bir şekilde geçti. Çok sıcak ve sempatik hareketleri ile Miletvekilleri Çam ve Bayır halkın takdirini topladı” dediler.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.