SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Başkan Adnan Yaşar Görmez’e 35 numaralı forma

Bu haber 27 Temmuz 2015 - 14:16 'de eklendi.

Torbalıspor Kulübü Başkanı Özgür Erman Çağlar ve beraberindeki kulüp yönetimi, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’i makamında ziyaret etti

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Torbalıspor Kulübü Başkanı Özgür Erman Çağlar ve kulüp yönetimini makamında ağırladı. Çağlar ve beraberindeki heyet, ziyarette Başkan Görmez’e özel olarak hazırlatmış oldukları 35 numaralı formayı hediye etti.

Kendisine yapılan bu jestten son derece memnun olduğunu belirten Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “İlçemizi başarıyla temsil eden kulübümüzün gayretli çalışmalarını beğenerek takip ediyoruz. Geçtiğimiz yıl taraftarıyla, yöneticileriyle ve teknik ekibiyle başarıya ulaşan Torkos’u bu yılda Bölgesel Amatör Ligi şampiyonu olarak görmeyi arzuluyoruz. İlçemizi temsil eden Torbalıspor’un başarılı olması yüzümüzü güldürüyor. Sporun her branşına elimizden geldiğince destek olacağız. Türkiye’de bazı il ve ilçeler adlarını spor sayesinde duyurarak büyük bir ilgi görüyorlar. Sizlerden istediğimiz daha çok çalışıp Torbalı’nın adını başarılı bir şekilde duyurmaktır” dedi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.