SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Barbar kasap, kadını öldürdükten sonra onunla cinsel ilişkiye girdi!

Bu haber 23 Kasım 2015 - 13:51 'de eklendi.

50 yaşındaki İngiliz adam, 47 yaşındaki kadını öldürüp cesediyle cinsel ilişkiye girdi. Cani adam, ardından da cesedi parçalara ayırdı.

50 yaşındaki İngiliz adam Christopher May, bir kadını önce boğdu ardından cesediyle cinsel ilişkiye girdi. Ardında da cesedini parçalarına ayırdı. Mahkeme, eskiden kasaplık yapan May’i ömür boyu hapis cezasına çarptırdı.

CESEDİYLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

May, Woodford’u öldürüp cesediyle cinsel ilişkiye girmeden önce Galler’in kuzeyindeki Pontypridd’deki dairesine davet etti. Cardiff Ceza Mahkemesi’nde Woodford’un kaybolmasını soruşturan iki dedektif, May’in evinde bir duş perdesini çektiğinde korku filmlerini andıran bir sahneyle yüz yüze kaldı.

KAFASI BİR YER ALTI TÜNELİNDE BULUNDU

Woodford’un gövdesi, May’in dolabındaki bir sırt çantasında, kafası ise bir yeraltı tünelinde saklanmış bir şekilde bulundu. Jürinin May hakkında kararını vermesi bir saatten az sürdü.

TRACEY’İN AİLESİ ŞOKA GİRDİ

Woodford’un ailesi, “Tracey çok kibar, düşünceli ve çok iyi niyetli bir insandı. Annemiz Linda’nın üzerine titrerdi. İnsanlar zamanın her şeyi iyileştireceğini söyler. Açıkçası zamanın acımızı dindireceğini ve bu canavarın ailemizde açtığı yarayı kapayacağını düşünmüyorum.” dedi. “Tracey’e yaptıkları aylarca hiç aklımızdan çıkmadı.” diyerek sözlerini noktaladı. Kaynak: mirror.co.uk, Benjamin Wright.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.