SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Atilla Kaya memleketinden başladı

Bu haber 30 Eylül 2015 - 14:09 'de eklendi.

AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, seçim kampanyasının ilk gününü memleketi Torbalı’ya ayırdı.

AK Parti’de Torbalı İlçe Başkanlığının yanı sıra 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde Torbalı Belediye Başkan adayı olarak seçime giren, İl Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanlığı, İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulunan AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, memleketi Torbalı’da sahaya indi. Kaya için annesinin köyü Karakızlar’da kurban kesildi.

Ziyaretleri sırasında vatandaşlara kahvehane buluşmalarında seslenen Kaya, 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’nin Torbalı’da elde ettiği başarının tesadüf olmadığını vurgulayarak, “Bu başarıyı şimdi 1 Kasım’a taşıyacağız. İzmir’de hizmet bayrağını AK Parti ile zirveye dikeceğiz. Partimiz bize bir görev verdi. Bizler de İzmir’i yeniden hizmet siyasetiyle tanıştırmak için yola koyulduk. Önümüzdeki kısa seçim sürecinde canımızı dişimize takarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Torbalı ve İzmir’in bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğine gönülden inanıyorum. Hemşerilerimizin teveccühüne layık olacağız ve İzmir’i hizmet siyaseti ile tanıştıracağız” şeklinde konuştu.

AK Partili Kaya, Torbalı ziyaretleri kapsamında Ahmetli, Karakızlar, Karaot, Dağkızılca, Çakırbeyli, Bozköy, Saipler ve Çapak mahallelerinde seçmenle buluştu. Kaya Dağkızılca mahallesinde de Kore Gazisi İhsan Baytur’un cenaze namazına katıldı.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.