SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Asansör zirvesi

Bu haber 16 Aralık 2015 - 11:56 'de eklendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı, yerel yönetimin AK Parti’de olduğu ilçelerin CHP’li başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda 20 Aralık’taki kongre masaya yatırılırken ‘adaylar’ konuşuldu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kritik dönemde desteğini eski Milletvekili Alaattin Yüksel’e kaydırmasından sonra belediye başkanları da Yüksel’in adaylığına destek verme kararı almıştı. Büyükşehir’de bir araya gelen 18 belediye başkanı Yüksel derken diğer adaylar Nevzat Kavalar ve Ülkümen Rodoplu ile mevcut İl Başkanı Bedri Serter ise çalışmaları sürdürüyor.

Başkan Aziz Kocaoğlu kongreye 5 kala bir önemli toplantı daha yaptı. Kocaoğlu tarihi Asansör’de yerel iradenin AK Parti’deki olduğu ilçelerin CHP’li başkanlarıyla bir araya geldi. Menderes, Kemalpaşa, Ödemiş, Aliağa, Kınık, Selçuk, Kiraz ve Torbalı’nın ilçe başkanlarıyla yenilen yemekte ‘20 Aralık’ masaya yatırıldı. Kocaoğlu’nun başkanlara Yüksel ve Kavalar için “İkisini de ne yakınım ne de uzağım” mesajı verdiği ve “Seçiminizi vicdanınıza göre yapın, oyunuzu da ona göre kullanın” dediği öğrenildi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.