SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Anaokuluna Emirdar imzası

Bu haber 24 Kasım 2015 - 13:30 'de eklendi.

CHP’li Eski Belediye Meclis Üyesi Doktor Mehmet Emirdar, Küçükşeyler Anaokulu’nu devir alarak Masal Dünyası olarak faaliyete açtı. Önceki gün veliler ile birlikte Kır Kahvesinde tanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenlendi

KÜÇÜKŞEYLER Anaokulu, Eski Belediye Meclis Üyesi Dr. Mehmet Emirdar tarafından devralındı. 1 Kasım tarihi itibariyle devir teslim işlemlerinin başlatıldığı ve Anaokulu’nun ismi Masal Dünyası olarak değiştirildiğini duyurdu. Önceki gün Torbalı Belediyesine ait Kır Kahvesi’nde yapılan tanışma ve kaynaklaşma kahvaltısına çok sayıda veliler katıldı. Yeni bir sayfa açtıklarını söyleyen Mehmet Emirdar, bundan sonra daha kaliteli hizmet için çalışmalarına başladıklarını belirtti.

HER ŞEY MEVCUT

Kır Kahvesinde yapılan kahvaltılı toplantıda konuşan Doktor Mehmet Emirdar, “Farklı eğitim kadrosuyla birlikte artık Masal Dünyası adı altında eğitim vereceğiz. Torbalı’ya farklı bir sistem getireceğiz. Bugün burada toplanmamızın nedeni ise tanışma ve kaynaşmadır. Deneyimli eğitim kadromuz birlikte artık yeni bir sayfa açılarak eğitimimize başladık. Çocuklarımızın daha kaliteli eğitim almaları için sağlık, özgüven gibi bilinci oturtturacağız. Her öğrencimiz ile bire bir ilgilenip, gelişimlerini kontrollü bir şekilde takip edeceğiz” dedi. Öte yandan kayıtlarında devam ettiğini belirten Emirdar, “Çocuklarımızın gelişimi için Masal Dünyasında her şey mevcut olacak. Bunun için kayıtlarımız tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.

‘SAĞLIK KONUSUNDA İDDİALIYIZ’

Konuşmasını tamamlayan Doktor Mehmet Emirdar’ın ardından İşletme Müdürü Zeynep Emirdar, “Bugün burada birlikte olmamız çok önemli. Çocuklarımızın geleceği için anaokulumuzda değişiklikler yaşandı. Bu yeni bir sayfa diyebiliriz. Daha önceki anaokulu devredilip Masal Dünyası olarak hizmet vermeye başladı. Eğitimimiz aksamadan devam ediyor. Ayrıca Anaokulumuzun önceliklerinden biri ise sağlıktır. Sağlık konusunda çok iddialıyız. Çocuklarımızın sağlığı için günde 2 saat sağlık konusu verilecek. Dediğimiz gibi bizler sektörün yeni bireyleri olduğumuz için iddialıyız. Sağlık konusunda ilçede bir numara olacağız. Davetimizi kırmayıp gelen tüm velilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu gibi etkinliklerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.