SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

Akın Bebe, 2. mağazasıyla da fark yaratıyor

Bu haber 04 Mart 2017 - 11:18 'de eklendi.

18 YILDIR Torbalı Belediyesi’nin altında hizmet veren Akın Bebe 3 ay önce Tepeköy Mahallesi Barış Manço Caddesi’nde açtığı ikinci şubesinde Torbalı halkına 2 bin adet farklı model, toplamda 20 bin adet ürünleriyle bebek ve çocuk giyim üzerine satış yapıyor. Bünyesinde 0-16 yaş grubu kıyafetler bulunduran Akın Bebe’nin sahibi Akın Tatık, her bütçeye ve müşterilerin zevkine göre kıyafetler bulundurduğunu dile getirdi. Ürünlerinin hepsini İstanbul ve Bursa’dan geldiğini söyleyen Tatık, “Ürünlerimizin hepsi yüzde yüz Türk malı ve pamuklu olup, lisanslı orjinal ürünlerdir” diye konuştu.

‘KIŞLIK ÜRÜNLERİN HEPSİNDE SEZON SONU İNDİRİMİ VAR’

BÜNYESİNDE pijama, eşofman, günlük giyim, gelinlik, hastane çıkışı setleri, çizgi film karakterlerinin kostümleri, polis ve asker kıyafetleri, erkek çocukları için takım elbise, kot grupları, çeşitli pantolon ve gömlekleri bulunduran Akın Bebe’nin sahibi Tatık, kışlık ürünlerin hepsinde sezon sonu indirimi yaptığını ifade ederek, 23 Nisan Çocuk Bayramı için de her çocuğa göre kostüm satışı yaptığını dile getirdi. Öte yandan DMB, Tufy-Saoi, Baby Rose, Akkon, Bigazzi, Asilgüç, Via, Serkon ve Ilgaz markalarının da bayiliğini yaptığının altını çizdi.

‘ÇOCUKLARIN RAHATLIĞI VE ŞIKLIĞI ÖN PLANDA TUTULUYOR’

MÜŞTERİ memnuniyetine önem verdiğini vurgulayan Tatık, “Bizim için önemli konulardan biri de müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizden aldığımız güç ile her zaman daha da büyüyerek hizmet alanlarımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Ayrıca tasarımlarımız çocuklarımızın rahatlığını ve şıklığını ön planda tutacak şekilde uygulanmaktadır” şeklinde açıklamalarda bulundu. NESLİŞAH BOZKURT

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.