SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

AK Parti’den şehitler için lokma

Bu haber 28 Ağustos 2015 - 14:02 'de eklendi.

Ak Parti Torbalı İlçe Başkanlığı tarafından terör olaylarında hayatını kaybeden şehitler için lokma döktürüldü. Teşkilat şehit ailelerini ziyaret edecek.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican’ın geçtiğimiz günlerde artan terör olayları ve şehitlerle ilgili yaptığı açıklamaların ardından Torbalı teşkilatı çalışmalara başladı. İzmir’de bulunan 30 ilçe teşkilatından şehitlerin ruhu için lokma döktürülmesini, şehit ailelerinin ziyaret edilmesini ve şehitler için bir takım etkinliklerde bulunulması isteyen Delican’ın bu çağrısı üzerine dün belediye meydanında 2 bin kişilik lokma döktürülürken Ak Parti Torbalı İlçe Teşkilatı şehit ailelerine ziyaretlerde bulunulacak.

“ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN”

Terör saldırılarında hayatını kaybeden şehitler için Belediye Meydanı’nda lokma döktüren Ak Parti İlçe Başkanlığı diğer siyasi partilere örnek olacak bir davranışta bulundu. Lokma standının başında Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Sevil Duran, kadın kolları üyeleri, Ak Parti Torbalı İlçe Başkan Yardımcısı Emre Tezcan bir an olsun ayrılmazken, terör olaylarının bir an önce bitmesini temenni ettiklerini kaydeden Tezcan, “Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Allah memleketimize bir daha şehit acısı düşürmesin” dedi.

DELİCAN NELER DEMİŞTİ

Buca’da gerçekleştirdiği bir şehit ailesi ziyaretinin ardından “Gelsinler, hep birlikte terörü lanetleyelim. Bu terörün ülkemize, hiçbir vatandaşımıza faydası yok. Ne yazık ki evlatlarımız genç yaşta hayatlarını kaybediyor. Kiminin eşini, kiminin çocuğunu büyük acılarla toprağa veriyoruz. Devletin bölünmez bütünlüğüne karşı çıkan silahlı terör örgütüne karşı bir ve beraber olalım. Gelin bu terörü hep birlikte lanetleyelim. Millet olarak terörün belini birlik ve beraberlik içerisinde kıracağız. Bu birlik ve beraberliğin oluşmasında herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır” açıklamalarında bulunan Bülent Delican, daha sonra ilçe başkanlarıyla olağan toplantıda bir araya gelmişti. Delican toplantıda İzmir’in tüm ilçelerinde şehitler için mevlit okutulması, lokma döktürülmesi ve şehit ailelerinin ziyaret edilmesini istemişti.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.