SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

AK Parti Adayı Kaya: Terörle mücadele sürecek!

Bu haber 01 Ekim 2015 - 10:30 'de eklendi.

AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, memleketi Torbalı’nın ardından Selçuk’ta temaslarda bulundu. İlk olarak partisinin Selçuk İlçe Teşkilatıyla kahvaltı programında bir araya gelen Kaya, Silvan’dan gelen şehit haberi üzerine terörü lanetledi, “Teröre karşı kararlı mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi.

1 Kasım Genel Seçimleri için çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdüren AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, seçim çalışmalarını Selçuk ilçesinde gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleriyle sürdürdü. İlçede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İzmir 1’inci Bölge 2’nci sıra adayı AK Partili Kaya, partisinin ilçe teşkilat üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Bu sırada Diyarbakır’ın Silvan ilçesinden gelen şehit haberi dolayısıyla terörü sert bir dille kınayan Kaya, terör örgütü silah bırakıncaya kadar mücadelenin devam edeceğini söyledi.

Şehitleri rahmet ve minnetle anan Kaya, “Silah bırakmanın dışında konuşulacak, görüşülecek, tartışılacak hiçbir şey yoktur. Bugüne kadar hem devletimiz, hem de milletimiz üzerine düşeni ziyadesiyle yapmıştır. Gelinen süreçte devletin ve milletin razı olabileceği tek çözüm terör örgütünün tüm faaliyetlerine son verip silahlarını bırakmasıdır. Başka da bir çözüm yoktur. Türkiye’nin normalleşmesini, gelişmesini istemeyenler, güvenlik güçlerimizi alçakça tuzaklar kurarak şehit edenler bilmelidir ki emellerine asla ulaşamayacaklar” şeklinde konuştu.

“MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ AZMİMİZİ ARTIRIYOR”

Gezdiği bölgelerde halkın AK Parti’ye karşı ilgisinin oldukça fazla olduğunu belirten AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, “Milletimizin partimize ve bizlere karşı büyük teveccühü ile karşılaşıyoruz. Gördüğümüz ilgi, azim ve gayretimizi artırıyor. Milletimizin bu güçlü desteğine şahit oldukça 1 Kasım günü istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

Kaya, Selçuk ziyaretleri sırasında Acarlar, Havutçulu, Çamlık, Gökçealan, Zeytinköy, Barutçulu, Şirince ve Belevi mahallelerinde seçmenle buluşurken, Selçuk temaslarının ardından akşam saatlerinde AK Parti Karabağlar İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.