SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

8 aydır koca bekliyor

Bu haber 14 Eylül 2015 - 11:22 'de eklendi.

Torbalı’da ikamet eden 20 yaşındaki Hanife Ömrüm Gürdal, talibini ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’la programında aramaya devam ediyor. Onlarca koca adayını reddeden Gürdal, 8 aydır programa katılıyor.

TORBALILI Hanife Ömrüm Gürdal, ATV ekranlarında yayınlanan “Esra Erol’da” adlı evlendirme programında taliplerini aramaya devam ediyor. Geçtiğimiz şubat ayında programa katılan Gürdal sempatik tavırları ve güler yüzüyle onlarca kişinin dikkatinin üzerine çekmişti. Programında gözbebeği konumunda olan Gürdal yaklaşık 8 aydır koca adaylarıyla görüşüyor. Son olarak geçtiğimiz Cuma günü bir talibine yeşil ışık yakan Gürdal’ın bugün vereceği yanıt şimdiden merak konusu oldu. Esra Erol’un sosyal medya hesabında da en çok konuşulan konulardan olan bu görüşme bugün saat 16.30’dan sonra gerçekleşecek.

8 AY ÖNCE KATILDI

20 yaşındaki Hanife Ömrüm Gürdal, evleneceği ve mutlu bir yuva kuracağı eş adayını, Esra Erol aracılığıyla arıyor. Yaklaşık 8 aydır programa katılan ve taliplerini bekleyen genç kız, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar hep ret cevabını verdi. Anne olmak istediğini ve renkli bir insan olduğunu dile getiren genç kız, son olarak Cuma günü eş adayına olumlu bakmış tanışmak yolunda bir adım atmıştı. Yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan, hasretlere son veren, aşka, sevgiye dair umutları her dem taze tutan Esra Erol, çiftlerin mutluluğa yelken açmasına yuvalar kurmaya devam ediyor.

BUGÜN KARAR VERECEK

Samimiyeti, doğallığı ve dürüstlüğüyle, Türkiye’nin en sevilen sunucusu olan Esra Erol, hafta içi her gün ülkenin en çok izlenen evlilik programıyla ATV ekranlarında yer alıyor. Hafta içi her gün 16.30’da, yeni dekoru ve evlilik yolunda ilk adımlarını atan yepyeni gelin ve damat adaylarıyla, Esra Erol yine fırtınalar estiriyor. Birbirinden ilginç, gelin ve damat adaylarının yer aldığı program, her hafta Türkiye’nin de gündemine oturuyor. Esra Erol’da programına Torbalı’dan da 20 yasındaki Hanife Ömrüm Gürdal 8 ay önce katıldı. On binlerce kişi arasında başvurusu kabul olan Hanife, onlarca talibine “ret” cevabı verdi. Taliplerini bekleyen genç kız, bugüne kadar hiç evlenmedi. Rutin bir hayati olduğunu ve anne olmayı çok istediğini belirten Gürdal’ın bugün vereceği karar merakla bekleniyor.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.