SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

60’ından sonra çocukları oldu

Bu haber 23 Kasım 2015 - 9:25 'de eklendi.

65 yaşındaki Zehra Ergüven gelinlerinden yana hiç yüzü gülmedi. 3 gelini de çocukları bırakıp evden kaçınca Ergüven torunlarına anne ve babalık etmeye başladı. Ergüven torunlarına 9 yıldır bakıyor.

DAĞKIZILCA Mahallesi’nde ikamet eden 65 yaşındaki Zehra Ergüven, önce anneleri ardından üvey anneleri ve babaları tarafından terk edilen Damla ve Yağmur adında iki torununu büyüttü. Anneleri tarafından terk edildiklerinde biri 1,5 yaşında diğeri ise 6 aylık olan çocuklara babaanneleri sahip çıktı. Her zorluklarıyla, dar imkanlarına rağmen tek tek ilgilenen Zehra Ergüven evlatlık olarak çocukları isteyenlere de kapılarını kapatmıştı. Torunları için her şeyi göze alan Ergüven’in önceki gün diğer oğlunun karısı olan gelini de evi terk etti. Gelinlerinden yana talihsiz olan Ergüven şimdi 3. torununa da anne ve babalık yapacak.

ÜÇ GELİNİ DE EVİ TERK ETTİ

Mehmet ve Bülent isimli iki oğlunu yıllar önce evlendiren Zehra Ergüven’in gelinlerinden yana yüzü gülmedi. 9 yıl önce Mehmet’in eşi evi terk ederken bu sırada iki bebeğini evde bıraktı. Bebeklere babaanne Zehra Ergüven sahip çıktı. Bu süre zarfında Mehmet başka bir kadınla evlendi. Bu kadınla evlendikten sonra evi terk eden Mehmet ve eşi çocukları yeniden yüzüstü bıraktı. Çocukların her türlü zorluklarıyla ilgilenen Ergüven çocukları okul çağına yetiştirdi. Her türlü zorluğa göğüs gerip torunları için mücadele eden Ergüven’in diğer oğlu olan Bülent’in eşi de geçtiğimiz gün evi terk etti. Küçük bebeğini kendisiyle alıp giden gelin 10 yaşındaki Kardelen isimli kızını evde bıraktı. Kardelen de diğer kuzenleri gibi babaannelerinin himayesine girdi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.