SON DAKİKA
.
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

4 mevsim kullanılan lastiklere büyük ilgi

Bu haber 19 Mart 2015 - 7:09 'de eklendi.

AĞALAR Caddesi’nde hizmet veren Arslanbey Otomotiv’de dört mevsim kullanılabilecek araç lastikleri büyük ilgi görüyor. 70 TL’den başlayan ve 2 bin TL’ye kadar fiyatlarla satılan bu lastikler, dört mevsim de kullanılabiliyor. Şoförlerin hava şartları değişimlerine aldırmadan yıl boyunca lastiklerini kullanabilmesi için satışa sunulan lastikleri Torbalı’da satan işletme yoğun günler geçiriyor. Arslanbey Otomotiv, hem yaz hem de kış lastiklerinin üstün yanlarını tek bir lastikte birleşmiş bu lastiklerle sürücülere alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor.

KURU zeminde kısa mesafede fren yapma imkanı, ıslak zeminde frenlemede iyi bir derece ve kış mevsiminde kullanım için kullanışlı olduğunu söyleyen işletmeci Arslan Günaydın, uzun lastik ömrü, enerji verimliliği ve konfor özellikleriyle de sürücülere büyük avantajlar sunduğunu anlattı. Günaydın, “Oldukça esnek dış lastikleri sayesinde kuru, ıslak, karlı zemin fark etmeksizin koşullar ne olursa olsun zemindeki en ufak pürüze bile tutan bu lastikler,  yüksek bir yol tutuş kabiliyetine sahip” şeklinde konuştu.

ÖTE yandan kepçe ve traktörün bulunduğu zirai grupta kampanyalarının olduğunu söyleyen Günaydın, mahallelerin tümüne satış ve tanıtım amacıyla tanıtım aracı çıkaracaklarını sözlerine ekledi. Arslan Günaydın, ayrıca, işletmelerinde oto ve suv sökme takma, hafif ticari sökme takma, balans ayarı, R-F sökme takma, lastik sökme takma, lastik saklama, akü değişimi, jant düzeltme, lastik tamiri ile kamyon, otobüs, ticari, binek, iş makinası, forklift ve traktör lastik satışları yaptıklarının altını çizdi.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Reklam Kodu r026