SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

26 yaşında, dünyanın dev markalarını ilçeye getirdi

Bu haber 12 Ağustos 2015 - 10:38 'de eklendi.

8 yıldır giyim sektöründe çalışan Necla Kılıç Karadana, kendi mağazasını hizmete açtı. Tred giyim mağazası ile dünyanın en önemli giyim markaları Adl ve Us Polo’nun ürünleri ilçede satışa sunulmaya başlandı.

ARTAN nüfusla birlikte gelişme trendi içerisindeki Torbalı, yeni yatırımların adresi haline geldi. Yapılan yeni yatırımlarla birlikte her geçen gün daha da büyüyen ilçede, geçtiğimiz haftalarda da önemli bir işletme daha hizmete girdi. 8 yıldır giyim sektöründe satış elemanı olarak hizmet veren 26 yaşındaki Necla Kılıç Karadana, 1 ay önce Torbalı’nın en büyük giyim mağazalarından birini açtı. Ertuğrul Dörtyol’da kapılarını hizmete açan Trend giyim mağazası, Türkiye’nin hatta dünyanın en önemli giyim markaları olan Adl ve Us Polo’nun da bayiliğini aldı. Gerçekleştirdiği bu yatırımla hayallerini gerçeğe dönüştürdüğünü ifade eden Necla Kılıç, mağazasında Cengiz Abazoğlu ve Özge Ulusoy gibi ünlü modacıların tasarladığı kıyafetlerin satışa sunulduğunu belirtti.

ADL VE US POLO

18 yaşından bu yana giyim sektöründe satış elemanı olarak çalışan Necla Kılıç Karadana, mesleğinde tam 8 yılı geride bıraktı. Bu süre zarfında en büyük hayali kendi iş yerini açmaktı. Geçtiğimiz aylarda bu hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. İlk olarak, ilçenin en hareketli bölgesi olan Ertuğrul Mahallesi Dörtyol’da iki katlı 250 metrekare büyüklüğündeki bir dükkanı kiraladı. Ardından da Adl ve Us Polo’nun bayiliğini aldı. 1 ay önce hizmet vermeye başlayan Trend giyim mağazası, kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başardı. Birbirinden ünlü iki markanın en iyi ürünlerinin satıldığı Trend, her kesime hitap ediyor. Bay ve bayan kıyafetlerinin yer aldığı mağazada, çok yakında çocuk ürünleri de satışa sunulmaya başlanacak.

CENGİZ ABAZOĞLU VE ÖZGE ULUSOY TASARIMLARI

Adl ve Us Polo gibi üst seviyedeki markaları Torbalı’ya getirten Necla Kılıç Karadana, her kesime hitap ettiklerini dile getirdi. Adl markası altında sadece bayan kıyafetlerinin satışa sunulduğunu belirten genç işletmeci, Us Polo ile hem bay hem de bayanlara hitap ettiklerini söyledi. Çok yakında Us Polo ile yeni sezon çocuk kıyafetlerinin satışının da başlayacağını belirtti. Türkiye’nin dünyaca ünlü modacılarından Cengiz Abazoğlu ve Özge Ulusoy’un tasarladığı birbirinden şık ve modern kıyafetler de Adl markasıyla Torbalılı bayanların beğenisine sunuluyor. Bunun yanı sıra Özge Ulusoy tarafından tasarlanan mayo ve bikinilerde büyük ilgi görüyor.

ÇOCUK KIYAFETLERİ ÇOK YAKINDA

Trend giyim mağazasında açılışa özel olarak Adl markalı ürünlerde yüzde 50’lik yaz indirimi kampanyası başlatıldı. Açtığı mağaza ile, Torbalı’dan İzmir’e kıyafet almaya giden elit kesimin burada alış veriş yapmasını sağladıklarını dile getiren Trend giyim mağazasının sahibi Necla Kılıç Karadana: “Özellikle de bayanlar, kıyafet konusunda İzmir’i tercih ediyordu. Ancak dünyaca ünlü markalarımız ve tasarımcıların hazırladığı kıyafetler, büyük beğeni topladı. 1 aylık süre zarfında gördüğümüz ilgiden fazlasıyla memnunuz. Çok yakında mağazamızın ikinci katını da hizmete açacağız. Burayı tamamen erkek reyonu haline getireceğiz ve sadece erkek kıyafetleri satışa sunulacak” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.