SON DAKİKA
.
-
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004
Reklam Kodu r004Reklam Kodu r004

24 yıllık anne özlemi sona eriyor

Bu haber 19 Ekim 2015 - 13:07 'de eklendi.

Annesine ait ufak bir iz bulabilmek için geldiği Manisa’da annesinin Kayseri’de yaşadığını öğrenen 24 yaşındaki Hüseyin Baycur anne hasretini giderecek olmanın heyecanını yaşıyor. İHA tarafından gündeme getirilen Hüseyin Baycur’un anne özlemi nihayet sona eriyor. Yapılan haber sonrası annesinin Kayseri merkezde oturduğunu öğrenen genç, annesini bulup hasret gidermek için pazar günü Kayseri’ye gidecek.

Torbalı ilçesinde anne ve babasının boşanması sonucu iki ablasıyla bir yaşından beri anne hasreti çeken Hüseyin Baycur, annesinin izini bulabilmek için geldiği Manisa’da amcasının sayesinde annesinin Kayseri’de yaşadığını öğrendi. İki ablasıyla birlikte 11 yaşında Torbalı’daki amcasına sığınan ve ablalarının evlenmesinin ardından tek başına hayat mücadelesi veren Baycur, Manisa’da yaşayan amcası sayesinde annesinin adresine ulaştı. 24 yıllık anne hasretini gidermek için pazar günü Kayseri’ye gidecek olan Baycur, çok heyecanlı olduğunu ve artık annesine olan özlemini dindireceği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Manisa’da yaşayan amcasının annesinin adresine ulaştığını ve annesinin Kayseri merkezde yaşadığını öğrenen Baycur, “Manisa’daki amcam bana yardımcı oldu ve annemin yerini buldum. Allah ondan razı olsun. Annem Kayseri’de oturuyormuş. Adı Fatma Sevinç. Kimse bana annemin yerini söylemiyordu. Amcam bana yardımcı oldu. Pazar günü Kayseri’ye gideceğim. Annemin yanında kalacağım. Çalışıp anneme bakacağım. Allah yardımcı oldu. Kardeşlerimi de alıp annemin yanına götüreceğim” dedi.

Annesinin başka biriyle evlendiğini ve o evlilikten de 5 çocuğu olduğunu öğrendiğini söyleyen Baycur, “Amcam bana her şeyi anlattı. Ben bunları bilmiyordum. Pazar günü yola çıkacağım inşallah. Annem benim olduğumu nasıl bilecek? Bebek yaşımdan beri görmemiş. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bugüne kadar annemi çok aradık bulamadım. Amcam da bana çok yardımcı oldu, babalık yaptı” diye konuştu.

Reklam Kodu r028.Reklam Kodu r029Reklam Kodu r030.Reklam Kodu r031

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.