Anasayfa » Torbalı » Ünlü doktor Tınaztepe’de

Ünlü doktor Tınaztepe’de

TINAZTEPE Torbalı Hastanesi’nde bir doktor daha göreve başladı. Estetik Plastik Rekonstrüktif Bölümü Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Özlem Gündeşlioğlu hasta kabulüne başladı. 1993 yılında tıp fakültesinden mezun olan ve 2002 yılında uzmanlığını alan Doç. Dr. Gündeşlioğlu, yaptığı başarılı ameliyatlar ile ülke genelinde bilinen başarılı doktorlardan… Amerika Houston’da MD Anderson Kanser Merkezi’nde kanser cerrahisi konstrüksyonu (onarımı) üzerine çalışan Estetik Plastik Rekonstrüktif Bölümü Uzmanı Doç. Dr. Ayşe Özlem Gündeşlioğlu, 2 yıl boyunca burada görev yaptıktan sonra ülkemize geri döndü. Deneyimli doktorun ilgi alanları ise; estetik cerrahisi, estetik burun ameliyatları, göğüs ameliyatları, karın germe, yüze botoks ve dolgu uygulamaları, peeling uygulamaları, kanser cerrahisi, yüz bölgesi kırıkları ve düzeltilmesi, eski kırıklara bağlı asimetri ve bozukluk tedavisi…

GÖĞÜS KASINDAN DUDAK YAPAN GÜNDEŞLİOĞLU ULUSAL GAZETELERE MANŞET OLMUŞTU

DOÇ. Dr. Ayşe Özlem Gündeşlioğlu, 2015 yılında yaptığı bir başarılı ameliyat ile ulusal gazetelere haber olmuştu. Konya’da yaşayan çiftçi Ahmet Karakaya’nın dudağında sivilce büyüklüğünde yara çıkmış ve doktora gitmeyi ihmal eden Karakaya’nın dudağındaki yara büyümüştü. Bir süre sonra yayılan ve dudağının büyük kısmını kaplayan yara nedeniyle Ayşe Özlem Gündeşlioğlu’nun görev yaptığı hastaneye başvuran Karakaya’ya deri kanseri teşhisi konulmuştu. Hastanenin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özlem Gündeşlioğlu tarafından yapılan başarılı bir operasyonla Karakaya’nın alt dudağının 3’te 2’sini kaplayan kanserli bölge temizlenip alınarak, yerine göğüs kafesinin yan duvarında bulunan kastan yeni bir dudak yapılmıştı. Doç. Dr. Ayşe Özlem Gündeşlioğlu’nun yaptığı bu ameliyat ses getirmişti.

 

Hakkında Cemil Zeybeker

Cemil Zeybeker
Torbalı’da, Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.